Każdy następny mecz traktujemy jak finał

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Każdy następny mecz traktujemy jak finał
2017-06-02

Choć do finału Pucharu Polski na szczeblu województwa pozostało jeszcze trochę czasu, to już teraz o finale wspomina trener Podhala, Grzegorz Hajnos. I to nie w perspektywie zbliżającej się potyczki pucharowej, ale ligowego starcia ze Stalą Rzeszów.

Znamy ostatnie wyniki osiągnięte przez Stal, ale nasza dyspozycja ostatnio jest również bardzo dobra. Każdy następne spotkanie, czy to ligowe, czy pucharowe, traktujemy jak finał, jak najważniejszy mecz w życiu - zaznacza tuż przed wyjazdem na Podkarpacie trener Podhala.

"Ostatnie wyniki osiągnięte przez Stal", wspomniane wyżej, rzeczywiście robią wrażenie. Wygrane 3:0, 3:0, 5:0 i 3:0 to bilans czterech ostatnich meczy, jakie Stal Rzeszów rozegrała w ramach rozgrywek III ligi grupy IV. Nowotarżanie również od czterech spotkań notują same zwycięstwa, ale wliczając w to zarówno puchar, jak i ligę (dwie potyczki ligowe, dwie pucharowe). Gdyby brać pod uwagę wszystkie te mecze w przypadku rzeszowian, to od pięciu spotkań są oni drużyną niepokonaną.

Dla mnie jako trenera ważne jest to, zeby zawodnicy wychodzili na boisko z takim przeświadczeniem, że jest to ich ostatni mecz, najważniejszy w życiu. Nieważne z kim gramy. W każdym walczymy na maksa i do samego końca. Widać to było już w ostatnich spotkaniach. Chłopaki pokazują niesamowitą determinację - kontynuuje Grzegorz Hajnos.

Trener nowotarżan dodaje także, że jest dumny, mogąc być szkoleniowcem tak ambitnych graczy. Wierzy, że ostatnie wygrane nie wzięły się znikąd, a jego zespół stać na jeszcze więcej.

Mam zaszczyt prowadzić zespół, którzy tworzą ludzie bardzo ambitni. Myślę, że kreatywność, wiara i walka pozwolą nam wrócić z Rzeszową z tarczą. Zespół Stali gra przed własną publicznością, pod presją, bo wciąż walczy o wyższą lokatę. Z nas ta presja już zeszła - gramy to, co potrafimy najlepiej, z radością i dużą kreatywnością.

Życzymy więc naszym piłkarzom, by dobra dyspozycja ostatnich dni, została potwierdzona również jutro w Rzeszowie! Start tego spotkania o godznie 17:00 na Stadionie Miejskim "Stal".

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY