III liga już jutro w Nowym Targu

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ III liga już jutro w Nowym Targu
2016-09-30

Już jutro piłkarze pierwszej drużyny podejmą na Stadionie Miejskim przy ulicy Kolejowej drużynę z Daleszyc, z którą w sezonie 2015/2016 rywalizowali o awans do silniejszej III ligi.

Mecz, na który serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków futbolu z całego Podhala, będzie już trzecią potyczką między obiema drużynami. W ubiegłym sezonie, również w rozgrywkach III ligi (ale tej przed reorganizacją) raz wygrało Podhale (2:0), drugi raz triumfował Spartakus (2:1). Zawsze górą był jednak gospodarz tych pojedynków. Czy tak będzie również tym razem?

Szczerze powiem że odpowiada mi taki scenariusz, w którym remisujemy w meczach wyjazdowych, a zwyciężamy na swoim boisku - mówił po ostatnim meczu w Lublinie trener Podhala, Dariusz Siekliński w wypowiedzi dla podhalergion.pl.

Remis w Lublinie (2:2) po bardzo dobrej grze naszych zawodników pozostawił jednak spory niedosyt, który zaspokoić nasi piłkarze będą chcieli w sobotnim meczu ze Spartakusem. I mają do tego świetną okazję, bowiem ich jutrzejszy rywal wcale nie miewa się zbyt dobrze w ostatnim czasie. Jak na razie na 10 rozegranych spotkań zdobył tylko 6 punktów za jedną wygraną i trzy remisy.

Drużyna z Daleszyc gra bardzo nierówno: potrafi urwać punkt liderowi z Krakowa (Garbarnia Kraków), by w następnej kolejce zremisować w spotkaniu z czerwoną latarnią ligi - drużyną Małogoszczy. Zdecydowanie nie leżą jej jednak zespoły z grupy lubelskiej, z którymi zaledwie 2-krotnie zremisowała.

NKP Podhale to z kolei drużyna niepokonana od czterech spotkań (dwóch ligowych i dwóch pucharowych). Ostatnio wygrała u siebie z Nowotańcem i zremisowała na wyjeździe z cenionym Motorem Lublin. W hurra-optymizm nie można jednak popadać, bowiem zespół z Nowego Targu dopiero zaczął odbijać się od dolnej części tabeli i aktualnie plasuje się na 12. pozycji. Teraz liczy się każdy punkt, ale w meczach u siebie zarówno kibice, jak i sama drużyna nie ukrywa, że liczy na zwycięstwa.

Mamy nadzieję, że kolejne nadejdzie już jutro, a towarzyszyć mu będzie wsparcie z trybun! Dlatego też jeszcze raz gorąco zachęcamy wszystkich sympatyków futbolu z całego Podhala do przybycia na Stadion Miejski im. Józefa Piłsudskiego i wspierania swoim dopingiem i obecnością naszych piłkarzy! Szczegóły dotyczące spotkania na plakacie poniżej.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY