Film z treningu pokazowego NKP Podhale!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Film z treningu pokazowego NKP Podhale!
2016-12-20

10 grudnia w Krakowie odbyła się doroczna Konferencja Trenerów i Instruktorów Małopolski. W ramach całodziennych zajęć odbył się na niej również trening pokazowy seniorów NKP Podhale, prowadzony przez sztab szkoleniowy III-ligowej drużyny naszego klubu.

(...) Zajęcia praktyczne prowadzili wszyscy trenerzy z naszego klubu. Rozgrzewkę przeprowadził Zbigniew Galicki, a Paweł Zwoliński rozgrzał bramkarzy. Cześć główną ja prowadziłem, a trener Dariusz Siekliński komentował. Wydaje mi się, że odbiór naszego treningu był pozytywny - mówił na łamach portalu SportowePodhale.pl, Grzegorz Hajnos.

Pełna wypowiedź Grzegorza Hajnosa: tutaj.

Redakcja naszej strony przygotowała zaś dla Pańswa specjalny materiał wideo z treningu pokazowego NKP. Mamy nadzieję, że się spodoba! :)

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY