Dogonić Podlasie

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Dogonić Podlasie
2016-10-21

Trzy punkty - tyle tracą piłkarze Podhala do 7. miejsca w tabeli, na którym znajduje się Podlasie Biała Podlaska. Już jutro nasi zawodnicy zmierzą się z tą drużyną na wyjeździe.

Po ostatniej wpadce w meczu z outsiderem - Wierną Małogoszcz - Podhale z pewnością będzie chciało zrekompensować swoimi kibicom przegrany u siebie pojedynek. Podlasie z kolei będzie chciało w końcu zwyciężyć na własnym terenie. Co ciekawe nie uczyniło tego w tym sezonie ani razu. Na 6 spotkań (nie licząc anulowanego meczu z Wisłą II Kraków z 1. kolejki) rozgrywanych na swoim stadionie, ekipia z Białej Podlaskiej zdobyła tylko 3 punkty za 3 bezbramkowe (!) remisy.

Niestety na mecz z Podlasiem nowotarżanie pojadą w okrojonym składzie. Poważnie kotnuzjowany jest Wojtek Dziadzio, dla którego runda jesienna już się zakończyła. Dodatkowo w Białej Podlaskiej nie będą mogli zagrać: Pająk, Urbański, Ochman, Zając i Kobylarczyk. To poważne osłabienia, szczególnie linii defensywnej, ale trener Podhala, Dariusz Siekliński zapowiada, że po ostatnim meczu z Wierną wyciągnięte zostały odpowiednie wnioski, które - jak możemy się domyślić - powinny pomóc naszej drużynie w osiągnięciu lepszego rezultatu w nadchodzącym spotkaniu.

Miłosz Storto - obrońca naszych jutrzejszych rywali podkreśla z kolei, że Podhale to drużyna z dużym potencjałem, mająca możliwości do walki nawet o pierwszą piątkę ligi. Nie ukrywa, że czeka ich trudna przeprawa z góralami. Zaznacza jednak, że jego drużyna będzie chciała w końcu wygrać na własnym terenie, zaś ich atutem ma być duża liczba wychowanków, którzy z wielkim sercem podchodzą do gry w barwach Podlasia.

> Wypowiedź przedmeczowa trenera Dariusza Sieklińskiego
> Wypowiedź przedmeczowa obrońcy Podlasia - Miłosza Storto

Początek meczu już jutro o godzinie 14:00.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY