Nie Puszcza, lecz Dalin

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Nie Puszcza, lecz Dalin
2017-02-24

Jak się dzisiaj dowiedzieliśmy, nie II-ligowa Puszcza Niepołomice, lecz IV-ligowy Dalin Myślenice będzie ostatnim sparingpartnerem pierwszej drużyny Podhala przed wznowieniem rundy wiosennej.

Sparing z Puszczą Niepołomice odwołano głównie ze względu na problemy z boiskiem, na którym miał być rozgrywany sparing. Dlatego też sztab szkoleniowy Podhala podjął decyzję o poszukiwaniu innego zespołu, z jakim mógłby jutro rozegrać mecz kontrolny. Padło na IV-ligowy Dalin Myślenice, który po rundzie jesiennej zajmował 10. miejsce w grupie małopolska-zachód (ta sama liga, w której gra Cracovia II Kraków, z jaką ostatnio wygraliśmy 1:0).

Mecz zostanie rozegrany o godzinie 10:00 na Stadionie w Nowym Targu. O 12:00 odbędzie się drugi sparing: pierwsza drużyna zmierzy się z rezerwami naszego klubu. Zainteresowanych serdecznie na oba pojedynki zapraszamy! Z pewnością będzie to świetna okazja do przyjrzenia się jak wygląda gra zarównmo pierwszej, jak i drugiej drużyny tuż przed wznowieniem rozgrywek: III ligi grupy IV oraz A klasy.

Pierwsze ligowe spotkanie podopieczni Dariusza Sieklińskiego rozegrają już za tydzień, 4 marca o godzinie 13:00 na stadionie w Świdniku z tamtejszą Avią. Rezerwy ligę rozpoczną z kolei domowym pojedynkiem z Lubaniem Tylmanowa, który zaplanowano na 26 marca na godzinę 13:00.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY