Znamy terminarz na rundę wiosenną III ligi!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Znamy terminarz na rundę wiosenną III ligi!
2017-02-08

Z przyjemnością prezentujemy Państwu terminarz spotkań III ligi grupy IV przygotowany na rundę wiosenną. Wiemy już, że pierwsze spotkanie na wiosnę nasza drużyna rozegra 4 marca z MKS Avią Świdnik na wyjeździe.

Drużyny będą grały ze sobą w takiej samej kolejności jak w rundzie jesiennej. Z tą tylko różnicą, że już od pierwszej kolejki nowej rundy jedna z drużyn będzie pauzowała (wszystko za sprawą wycofania się z rozgrywek Wisły II Kraków jeszcze w sierpniu ubiegłego roku).

Nasza drużyna rozgrywki rozpocznie 4 marca meczem wyjazdowym z MKS Avią Świdnik, a zakończy 17 czerwca - również na wyjeździe - spotkaniem z JKS 1909 Jarosław. Nowotarżanie pauzować będą z kolei 25/26 marca w ramach 21. kolejki spotkań.

Pełny teminarz rozgrywek znajdziecie Państwo w zakładce "Seniorzy III liga -> Wynik / Terminarz".

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY