Transfer z ostatniej chwili!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Transfer z ostatniej chwili!
2017-03-03

Tuż przed zamknięciem okienka transferowego nasz klub pozyskał kolejnego zawodnika, jaki wzmocni naszą drużyną w wiosennych rozgrywkach III ligi. Będzie nim 20-letni Daniel Duda.

Daniel Duda to urodzony 11 marca 1996 roku pomocnik, który do naszego klubu został wypożyczony z I-ligowego GKS-u Tychy. Wypożyczenie obowiązywać będzie do końca rundy wiosennej. W barwach NKP zadebiutuje najwcześniej za tydzień, podczas meczu z KSZO Ostrowcem Św.

Daniel jest wychowankiem Lepietnicy Klikuszowa, ale od wiosny sezonu 2011/2012 grał w Watrze Białce Tatrzańskiej, skąd trafił do juniorskich zespołów Lecha Poznań. W barwach "koziołków" grał aż do końca sezonu 2013/2014. Później wrócił na jeden sezon do Białki, by jesienią 2015 roku trafić do GKS-u Tychy. Grał tam aż do teraz. Jak podaje strona internetowa GKS-u dotychczas w ich klubie rozegrał 14 ligowych spotkań.

Daniel - witamy na pokładzie!


Fot. Maciej Zubek

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY