W każdym meczu gramy o zwycięstwo

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ W każdym meczu gramy o zwycięstwo
2016-11-03

Już w tę sobotę nowotarżanie pojadą na jeden z najbliższych wyjazdów w sezonie. Ich przeciwnikiem będzie małopolski beniaminek III ligi, który mimo nierównej gry, niejeden już raz sprawił niespodziankę. Mowa oczywiście o zespole MKS Trzebinia-Siersza.

Po ostatnim remisie pierwsza drużyna NKP Podhale czuje lekki niedosyt, ale na pewno szanuje punkt wywalczony w meczu z trudnym rywalem, bijącym się o pierwsze lokaty w lidze. Zespół z Nowego Targu powoli wraca też na właściwe tory. Po słabym początku sezonu, w ostatnich ośmiu spotkaniach zdobył 12 punktów, czyli aż 2/3 akutalnego dorobku.

Na pewno po ostatnim meczu czujemy lekki niedosyt, aczkolwiek szanujemy punkt wywalczony w meczu z silnym przeciwnikiem, jakim jest Stal - powiedział Michał Bedronka, który w sobotnim spotkaniu wystąpił w pierwszym składzie i został nawet wytypowany przez serwis LubSport.pl do jedenastki kolejki - Ciężko trenuję po to, żeby w każdym meczu wystąpić od pierwszej minuty. Czy zagram również z Trzebinią? Ta decyzja należy już do trenera.

MKS Trzebinia-Siersza, sobotni rywal NKP, to jeden z czterech beniaminków aktualnego sezonu III ligi grupy IV. W ostatnim czasie nie zachwyca (cztery porażki i jeden remis w pięciu spotkaniach), choć zdarzało się, że zaskakiwał. Tak było na przykład w wygranych kolejno 5:1 oraz 3:1 meczach z Sołą Oświęcim i Motorem Lublin - oba spotkania na własnym boisku, gdzie jak do tej pory Trzebinia-Siersza zdołała trzy razy wygrać i trzy razy przegrać.

Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się w sobotę po południu. Jednego możemy być pewni: nasi nie odpuszczą!

W każdym meczu gramy o zwycięstwo, więc i teraz będziemy starali się zgarnąć pełną pulę. Jesteśmy mocnym zespołem i z tygodnia na tydzień wygląda to coraz lepiej. Musimy jednak zachować zimną głową, żeby nie przydarzyło się nam nic złego - zapowiada Michał Bedronka.

Trzymajcie kciuki za Podhale! Mecz w Trzebini, zaplanowany na 5 listopada, rozpocznie się o godzinie 13:00. Miejscem spotkania będzie Stadion MKS przy ul. Kościuszki 33.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY