W stu procentach zmobilizowani

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ W stu procentach zmobilizowani
2016-10-07

Już jutro o godzinie 11:00 na stadionie przy Rydlówki 23 w Krakowie nowotarskie Podhale zmierzy się z Garbarnią Kraków, aktualnym liderem tabeli. Zapraszamy do lektury zapowiedzi tego spotkania.

Zdecydowanym faworytem tego starcia są oczywiście krakowianie, ale zarówno Garbarnia, jak i Podhale od czterech kolejek są drużynami, które nie zaznały porażki. Nasi zawodnicy pod wodzą nowego szkoleniowca - Dariusza Sieklińskiego - wywalczyli w ostatnich czterech spotkaniach 8 punktów, zespół z Krakowa o 2 więcej. Gabarnia to również główny aspirant do mistrzowskiej korony w tym sezonie. Nie będzie więc łatwo.

To prawda - Garbarnia jest faworytem jutrzejszego starcia, ale ja wierzę w swój zespół i w to, że jesteśmy w stanie sprawić niespodziankę. Mamy już opracowany plan na to spotkanie. Mam nadzieję, że się powiedzie i zdobędziemy jutro w Krakowie kolejne punkty. Garbarnia to mocny zespół - doceniamy go, ale na pewno się go nie przestraszymy - mówi przed meczem trener Podhala, Dariusz Siekliński.

Coraz lepiej jest też w obozie Podhala, w którym nie ma już zawodników kontuzjowanych i zawieszonych za kartki, dzięki czemu z ulgą może odetchnąć trener Siekliński. Nasza drużyna w pełni sił i w stu procentach zmobilizowana przystąpi więc do jutrzejszego spotkania, by stawić mocny opór rywalom z Krakowa i pokusić się o niespodziankę.

Jutrzejszy mecz to również świetna okazja do przerwania złej passy w rywalizacji z Garbarnią, z którą Podhale w oficjalnym meczu jeszcze ani razu nie wygrało (jedyne zwycięstwo to sparingowe 2:0 z lipca br. właśnie na boisku w Krakowie). Mamy nadzieję, że jutro wszyscy będziemy mogli cieszyć się z kolejnych cennych punktów dla naszej drużyny - do boju panowie!

Początek spotkania o godzinie 11:00 w Krakowie.

> Relacja (wynik) na żywo z jutrzejszego spotkania - kliknij

> Możliwa jest również internetowa relacja TV na żywo, ale tylko dzięki wsparciu kibiców. Więcej - kliknij tutaj.


Zdj. Maciej Zubek

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY