Czas na mecz z Sołą

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Czas na mecz z Sołą
2016-05-07

Już dziś o 17:30 Podhale zmierzy się na wyjeździe z Sołą Oświęcim w arcyważnym spotkaniu III ligi. Tak zwanym spotkaniu "o sześć punktów"...

W tej chwili drużynę NKP Podhale i Sołę Oświęcim dzielą w tabeli tylko trzy punkty. Nowotarżanie plasują  się na 3. pozycji, a ich przeciwnicy jedno miejsce niżej.

Spotkanie to będzie bardzo ważne dla układu tabeli. W przypadku wygranej Podhala, wskoczy ono na 2. miejsce, wyprzedzając pauzujący w tej kolejce Ostrowiec Świętokrzyski, a Oświęcim prawdopodobnie spadnie lokatę niżej. Gdyby jednak zwyciężyła Soła – to ona może „przeskoczyć” NKP, o ile tylko wygra odpowiednio wysoko (dwoma bramkami lub wyżej).

W rundzie jesiennej, w meczu rozgrywanym między tymi zespołami w Nowym Targu gospodarze dość pewnie pokonali swoich przeciwników 4:2.

W porównaniu z jesienią, na wiosnę Soła nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu i serwuje dość nierówną formę. W tej rundzie zaliczyła ona aż cztery remisy i dwie porażki, pokonując swych przeciwników tylko trzy razy. Przyznać trzeba, że przy ośmiu wygranych i jednej porażce Podhala takie rezultaty wyglądają mizernie i to właśnie drużyna z Nowego Targu wydaje się być faworytem tego spotkania.

Mecz z Sołą Oświęcim rozpocznie się dziś o godzinie 17:30, a wynik będziecie Państwo mogli śledzić na żywo: tutaj. Tabelę III ligi możecie Państwo z kolei prześledzić na naszej stronie: zakładka „Seniorzy III liga” u góry strony, a następnie „Tabela”.

/ Zdjecie: Andrzej Pabian, SportowePodhale.pl

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY