Juniorzy młodsi: zacięta walka z wiceliderem.

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Juniorzy młodsi: zacięta walka z wiceliderem.
2016-11-07

W przedostatnim meczu rundy jesiennej I ligi juniorów młodszych Podhalańskiego Podokręgu, młodzi piłkarze NKP podejmowali wicelidera tabeli - zespół Wiatru Ludźmierz.

Mecz rozpoczął się od sporej ilości błędów w obronie z naszej strony, co w 7. minucie wykorzystał Łukasz Hrapkowicz, zdobywając bramkę dla gospodarzy. Padła ona dość nietypowo, bowiem piłka wrzucona z autu została przedłużona przez jednego z zawodników Ludźmierza, po czym trafiła do niepilnowanego Hrapkowicza, a ten głową przelobował bramkarza Podhala.

Należy przyznać, że drużyna Wiatru bardzo dobrze operowała piłką i nie dopuszczała nowotarżan do zbyt wielu sytuacji podbramkowych.

Po przerwie w naszym zespole doszło jednak do przebudzenia. Byliśmy świadkami dominacji ze strony Podhala i naprawdę dużego zaangażowania oraz woli walki naszych piłkarzy. Zespół z Nowego Targu dzielnie atakował, czego efektem były między innymi trzy poprzeczki, w tym dwie po strzałach Bartka Głowy. Końcówka dostarczyła sporej ilości nerwów, ale niestety naszym juniorom nie udało się już dogonić wyniku.

Według mnie przegraliśmy przez dwie rzeczy. Po pierwsze wyszliśmy niestety nieco rozkojarzeni na pierwszą połowę. Po drugie skarciła nas nieskuteczność w drugiej części gry, w której nie potrafiliśmy wykończyć dobrych okazji na strzelenie bramki - powiedział po meczu zawodnik Podhala, Jakub Młynarczyk.

Wiatr Ludźmierz - NKP Podhale Nowy Targ 1:0 (1:0)

Skład Podhala: Kostrzewa - Anioł (41' Kamiński), Derek, Głowa, Koszarek (53' Nędza-Kubiniec), Łaczek, Leśniak (62' Dąbrowski), Młynarczyk (41' Abramek), Pędzimąż, Worwa, Zubek

> Wyniki/terminarz (I liga)
> Tabela I ligi
> Strzelcy drużyny (I liga)

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY