Kolejny obóz piłkarski za nami

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Kolejny obóz piłkarski za nami
2017-02-18

Tym razem młodzi zawodnicy NKP Podhale Nowy Targ wybrali się na obóz zimowy. Obóz odbył się w Zabrzu w dniach 06-11.02.2017 r. Wzięło  w nim udział 27 zawodników z roczników 2004, 2005, 2006 oraz 2007.

Zajęcia sportowe odbywały się dwa razy dziennie na obiektach, gdzie na co dzień trenują zawodnicy Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze. Opiekunami/Trenerami  z ramienia klubu byli: Tomasz Gorczyk - Dyrektor Akademii Piłkarskiej Podhala, Tomasz Ligudziński - Trener Koordynator oraz Michał Rubiś - Trener i Wiceprezes Zarządu NKP Podhale Nowy Targ.

W trakcie obozu zawodnicy rozegrali mecze kontrolne: rocznik 2004/05 z z Promotorem Zabrze oraz Kadrą Podokręgu Gliwicko-Zabrzańskiego, natomiast rocznik 2006/07 sparing z drużyną Gwarka Ornontowice.

Ponadto zawodnicy w trakcie obozu byli:

na meczu piłki ręcznej PGNiG SUPERLIGI Mężczyzn pomiędzy drużynami NMC Górnik Zabrze a MMTS Kwidzyn;

na obserwacji treningu pierwszej drużyny Górnika Zabrze oraz na Stadionie Górnika Zabrze wraz ze zwiedzaniem Sali Tradycji z trofeami;

na XXV Międzynarodowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze;

oraz w Multikinie na seansie filmu "SING".

Ponadto na jednym z treningów odwiedził nas najsłynniejszy kibic Górnika Zabrze - Pan Andrzej Sętkowski czyli popularny "Leon od kogutów":

Reportaż filmowy o Panu Andrzeju Sętkowskim:

Obóz zakończył się powodzeniem zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym. Założony plan obozu został zrealizowany w stu procentach. Chłopaki wykonały ciężką pracę w trakcie całego pobytu w Zabrzu, co na pewno zaprocentuje w wiosennych rozgrywkach ligowych w poszczególnych kategoriach wiekowych. Tym samym należą się im wszystkim gratulacje za zaangażowanie i wytrwałość. Co również cieszy - wszyscy wrócili do domów zdrowi i zadowoleni, acz naturalnie - zmęczeni, co tylko świadczy o ich wielkim zaangażowaniu w treningi podczas obozu. Podziękowania należą się również rodzicom dzieci, że po raz kolejny obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam swoje pociechy pod opiekę.

W imienu Zarządu pragnę również podziękować Dyrektorowi Akademii Piłkarskiej Podhala - Panu Tomaszowi Gorczykowi za przygotowanie i organizację obozu oraz Trenerowi Tomaszowi Ligudzińskiemu za wykonaną pracę oraz opiekę nad dziećmi.

W tym miejscu chciałbym również zachęcić wszystkie dzieci do udziału w letnim obozie piłkarskim, który odbędzie w dniach 12-19.08.2017 nad polskim morzem w miejscowości Ustronie Morskie.

Zapisów można dokonywać w biurze NKP Podhale oraz u trenerów prowadzących.

Biuro czynne:
poniedziałek, środa, piątek w godzinach 10:00-14:00
wtorek, czwartek 10:00-12:00 oraz 16:00-18:00

adres e-mail: kontakt@nkp.podhale.pl
telefon: 18 266 52 30

- Michał Rubiś, Wiceprezes Zarządu NKP Podhale ds. szkolenia dzieci i młodzieży

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY