Młodzicy mistrzami rundy, juniorzy w walce o fotel lidera!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Młodzicy mistrzami rundy, juniorzy w walce o fotel lidera!
2016-11-01

Dzięki pewnym zwycięstwom w zeszłym tygodniu, obie drużyny młodzików zakończyły zmagania w rundzie jesiennej na 1. miejscu w tabeli I oraz II ligi. Juniorzy młodsi, dzięki rozgromieniu Lipnicy Wielkiej, włączyli się w walkę o 1. miejsce w tabeli. Pozostałe grupy wiekowe zakończyły rundę jesienną.

JUNIORZY MŁODSI

Pierwsza drużyna juniorów młodszych naszego klubu nie miała problemów z pokonaniem Babiej Góry Lipnicy Wielkiej. Dzięki pokaźnej wygranej umocniła się ona na 3. miejscu w tabeli I ligi juniorów młodszych PPPN. Wiemy już, że piłkarze NKP nie spadną z podium przed zakończeniem rundy jesiennej, ale równie dobrze mogą oni jeszcze wskoczyć na fotel lidera. "Wystarczy", że pokonają w dwóch zaległych spotkaniach aktualnego wicelidera oraz lidera ligi.

3 i 10 listopada gramy z drużynami, które aspirują do wygrania ligi. Zakopane i Ludźmierz to wymagające drużyny, ale stać nas na zwycięstwo w tych meczach - zapowiada trener juniorów młodszych, Sebastian Świerzbiński.

NKP Podhale Nowy Targ - Babia Góra Lipnica Wielka 5:0 (3:0) | 26.10.2016 (środa)
Bramki dla Podhala: Głowa x2, Abramek, Worwa, Zubek

Skład Podhala: Kostrzewa (41' Kowalczyk) - Abramek (60' Nędza-Kubiniec), Anioł, Derek, Głowa, Koszarek, Łaczek, Leśniak, Młynarczyk, Worwa, Zubek.

> Wyniki/terminarz (I liga)
> Tabela I ligi
> Strzelcy drużyny (I liga)

Druga drużyna juniorów młodszych niestety uległa rywalom z Rokicin Podhalańskich. Ostatecznie mecz zakończył się nieznaczną porażką 2:4. O ile Łęgi Nowa Biała nie pokona w zaległej kolejce Skałki Rogoźnik, NKP zakończy rozgrywki rundy jesiennej II ligi na 2. miejscu.

Szarotka Rokiciny Podhalańskie - NKP Podhale II Nowy Targ 4:2 -  | 26.10.2016 (środa)

> Wyniki/terminarz (II liga)
> Tabela II ligi
> Strzelcy drużyny (II liga)


MŁODZICY

W meczu na szczycie I-ligowa drużyna młodzików zremisowała na wyjeździe bezbramkowo z aktualnym wiceliderem tabeli - drużyną KS Zakopane i pewne jest, że zakończy rundę jesienną na 1. miejscu w tabeli jako jedyny niepokonany zespół w lidze (9 zwycięstw i 2 remisy w 11 meczach).

Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy zawodników w całej rundzie, widać postępy jakie zrobili dzięki zwiększonej liczbie treningów, ale jeszcze bardzo dużo pracy przed nami. Cieszy na pewno wynik, jaki chłopcy uzyskali w rundzie jesiennej, wygrywając dziewięć spotkań i dwa remisując. Rozpoczynamy już przygotowania do rundy rewanżowej. W planach mamy wyjazd w okresie ferii zimowych na tygodniowe zgrupowanie, natomiast w listopadzie weźmiemy udział w międzynarodowym turnieju. Gratulacje dla zawodników za ciężką pracę i osiągnięty wynik! - podsumowali rundę jesienną trenerzy młodzików, Tomasz Ligudziński i Tomasz Gorczyk.

KS Zakopane - NKP Podhale Nowy Targ 0:0 (0:0) | 25.10.2016 (wtorek)

Skład Podhala: Chowaniec - Chorąży, Jarkiewicz, Kowalczyk, Kuchta, Luberda, Plewa, Talarek, Wojas - Choroba, Janusz, Magiera, Klimowski, Odziomek, Żarnecki.

> Wyniki/terminarz (I liga)
> Tabela I ligi
> Strzelcy drużyny (I liga)

W poprzedniej kolejce drugi zespół młodzików naszego klubu uległ Wierchom Rabka i stracił na ich rzecz prowadzenie w tabeli II ligi młodzików PPPN. W zeszłym tygodniu pewnie pokonał jednak 3. zespół ligi - Białkę Tatrzańską, dzięki czemu z powrotem "wskoczył" na fotel lidera, w którym "przezimuje" aż do rundy wiosennej.

NKP Podhale II Nowy Targ  - Watra Białka Tatrzańska 4:1 (1:1) | 25.10.2016 (wtorek)

Bramki dla Podhala: Szwajnos, Marko, Samobójcza, Kubicz

Skład Podhala: Topór - Szwajnos, Żółtek, Pytelewski, Wrona - Krauzowicz - Styrczula, Rafacz - Kubicz | Udziela, Chrobak, Chrzanowski M., Chrzanowski W., Ćwiertnia, Dziedzic, Lewandowski, Majerczak, Marko, Osmala, Plewa.

Na pewno był to udany mecz na zakończenie dobrej rundy w wykonaniu chłopaków, choć zwycięstwo nie przyszło łatwo. Po strzelonym golu przez Szwajnosa, goście niestety błyskawicznie doprowadzili do wyrównania i do przerwy mecz pozostał bardzo wyrównany z okazjami do zdobycia gola dla obydwu ze stron. Chłopaki weszli trochę spięci w ten mecz i dopiero w drugiej połowie po drugim zdobytym golu złapali więcej luzu w grze, przeciwnik zaatakował większa ilością zawodników, a my wyprowadzaliśmy szybkie, groźne kontry, kończone kolejnymi bramkami.

Zakończyliśmy więc rundę jesienną z siedmioma zwycięstwami i jedną porażką. Radość chłopaków po meczu była wielka - podobnie jak ich frekwencja na meczu. Tym miłym akcentem pożegnaliśmy piłkarską jesień - powiedział po ostatnim meczu rundy jesiennej ucieszony trener drugiej drużyny młodzików, Sebastian Gąsiorek.

> Wyniki/terminarz (II liga)
> Tabela II ligi
> Strzelcy drużyny (II liga)


ORLIKI

Zawodnicy tej kategorii wiekowej z naszego klubu zakończyli już rozgrywki rundy jesiennej. Pierwsza drużyna NKP ukończyła je na 7. miejscu w tabeli I Grupy Orlików Podhalańskiego Podokręgu, z kolei NKP II wywalczyło 5. lokatę w grupie II.

> Wyniki/terminarz (I grupa)
> Tabela I grupy
> Strzelcy drużyny (I grupa)

> Wyniki/terminarz (II grupa)
> Tabela II grupy
> Strzelcy drużyny (II grupa)


ŻACY

Stawiające swoje pierwsze kroki w ligowej piłce drużyny żaków zakończyły rundę jesienną. Pierwsza z nich sklasyfikowana została na 8., druga na 10. miejscu w tabeli. Prezentujemy ostatnie wyniki żaków (zaktualizowane):

17.10.2016, Nowy Targ

NKP Podhale II Nowy Targ - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa 0:6
NKP Podhale II Nowy Targ - Górale Nowy Targ 0:4

17.10.2016, Rabka-Zdrój

NKP Podhale Nowy Targ - Didi Gol Rabka 0:4
NKP Podhale Nowy Targ - Orawa Jabłonka 2:1
NKP Podhale Nowy Targ - Wisła Czarny Dunajec 0:2

24.10.2016, Waksmund

NKP Podhale II Nowy Targ - Górale Nowy Targ 0:4
NKP Podhale II Nowy Targ - Huragan Waksmund 0:8
NKP Podhael II Nowy Targ - Wisła Czarny Dunajec 0:3

24.10.2016, Nowy Targ

NKP Podhale Nowy Targ - Didi Gol Rabka 1:3
NKP Podhale Nowy Targ - Wiatr Ludźmierz 3:3

> Wyniki/terminarz (I grupa - obie drużyny NKP)
> Tabela I grupy (obie drużyny NKP)
> Strzelcy I drużyny

> Strzelcy II drużyny

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY