Raport z meczów grup młodzieżowych

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Raport z meczów grup młodzieżowych
2016-10-04

W minionym tygodniu grupy młodzieżowe naszego klubu rozgrywały kolejne spotkania w ramach rozgrywek prowadzonych przez Podhalański Podokręg Piłki Nożnej. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami tych meczy.

JUNIORZY MŁODSI

W tej grupie wiekowej Nowotarski Klub Piłkarski Podhale ma aż dwa zespoły. Pierwszy z nich, grający w I lidze to drużyna stworzona z uczniów klasy sportowej Akademii Piłkarskiej Podhala. Druga to zawodnicy młodsi, ogrywający się w II lidze.

28.09.2016, Nowy Targ

NKP Podhale Nowy Targ - Wierchy Lasek 11:0 (5:0)

1:0 - B. Głowa - 10'
2:0 - T. Koszarek - 16'
3:0 - T. Koszarek - 23'
4:0 - W. Kobylarczyk - 35'
5:0 - W. Kobylarczyk - 38'
6:0 - P. Worwa - 42'
7:0 - T. Koszarek - 43'
8:0 - W. Kobylarczyk - 48'
9:0 - T. Koszarek - 54'
10:0 - R. Abramek - 57'
11:0 - M. Nędza Kubiniec - 75'

28.09.2016, Nowy Targ

NKP Podhale II Nowy Targ - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 0:7 (0:1)

0:1 - G. Sroka - 14'
0:2 - M. Fatla - 43'
0:3 - D. Jabłoński - 45'
0:4 - M. Maryniarczyk - 49'
0:5 - M. Maryniarczyk - 62'
0:6 - P. Rafacz - 69'
0:7 - A. Łowicki - 75'

Tabela I ligi
Tabela II ligi


TRAMPKARZE STARSI

Choć nasz klub oficjalnie nie wystawił drużyny do rozgrywek trampkarzy starszych, zawodnicy Akademii Piłkarskiej Podhala z gimnazjalnej klasy sportowej grają w Okręgowej II Lidze Trampkarzy Starszych po szyldem Górali Nowy Targ. Po ostatniej niedużej porażce w Łapszach Niżnych, w ostatnią sobotę piłkarze z Nowego Targu ulegli nieznacznie rywalom z Białego Dunajca - 1:3.

01.10.2016, Biały Dunajec

Biali Biały Dunajec - KS Górale Nowy Targ 3:1

Tabela II ligi


MŁODZICY

Młodzicy występujący w I lidze wciąż niepokonani. Tym razem zwyciężyli nie po sportowej walce, lecz po walkowerze nałożonym na zespół Skawianinu Skawa. Nie grała też druga drużyna. Ona ze względu na fakt, że w II lidze występuje nieparzysta liczba drużyn i w tej kolejce pauzowało właśnie Podhale.

27.09.2016, Nowy Targ

NKP Podhale Nowy Targ - Skawianin Skawa 3:0 (walkower)

NKP Podhale II Nowy Targ - pauza

Tabela I ligi
Tabela II ligi


ORLIKI

W tej kategorii wiekowej dzieci z przedziału 9-10 lat mecze rozgrywają w formie mini-turniejów, przeprowadzanych średnio co tydzień na wybranym boisku. Zespół NKP Podhale I (Grupa 1) w odstępie tygodnia (24 września i 1 października) rozegrał dwa kolejne. Druga drużyna NKP (Grupa 2) zakończyła z kolei ostatnim turniejem rundę jesienną. Ostatni turniej grupy 1 zaplanowany jest na 8 października.

Grupa 1, 24 września, Kościelisko

NKP Podhale Nowy Targ - Wisła Czarny Dunajec 1:4
NKP Podhale Nowy Targ - Orawa Jabłonka 2:0
NKP Podhale Nowy Targ - ZKP Asy Zakopane 2:0

Grupa 1, 1 października, Nowy Targ

NKP Podhale Nowy Targ - Jordan II Jordanów 4:0
NKP Podhale Nowy Targ - Didi Gol Rabka 1:2
NKP Podhale Nowy Targ - Wisła Czarny Dunajec 1:1

Aktualnie z dorobkiem 19 punktów po 9 meczach NKP Podhale zajmuje 2. miejsce w tabeli Grupy 1. Przed nimi tylko Didi Gol Rabka z 22 punktami, ale aż trzema więcej rozegranymi meczami.

Grupa 2, 1 października, COS-PLATO, Zakopane

NKP Podhale II Nowy Targ - Łęgi Nowa Biała 3:0 (walkower)
NKP Podhale II Nowy Targ - Sokolica Krościenko 3:0
NKP Podhale II Nowy Targ - Zawrat Bukowina Tatrzańska 2:4
NKP Podhale II Nowy Targ - Dwójka Zakopane 1:1

Po wszystkich rozegranych przez siebie meczach w rundzie jesiennej NKP Podhale II Nowy Targ plasuje się na 4. miejscu w tabeli z dorobkiem 28 punktów.

Tabela Grupy 1
Tabela Grupy 2


ŻAKI

Tu, podobnie jak w orlikach, rozgrywki mają formę mini-turniejów. Do tej pory nasze drużyny rozegrały dwa takie turnieje, oba w Nowym Targu. Prezentujemy wyniki z ostatnich spotkań.

Grupa 1, 26 września, Nowy Targ

NKP Podhale Nowy Targ - Dunajec Ostrowsko 0:3
NKP Podhale Nowy Targ - Didi Gol Rabka 2:3
NKP Podhale II Nowy Targ - Górale Nowy Targ 2:8
NKP Podhale II Nowy Targ - Huragan Waksmund 0:6
NKP Podhale II Nowy Targ - Orawa II Jabłonka 3:0 (walkower)

Tabela Grupy 1


Chcesz zapisać swoje dziecko na zajęcia do Nowotarskiego Klubu Piłkarskiego Podhale lub do Akademii Piłkarskiej Podhala, zapewniając dla swojej pociechy profesjonalne treningi pod okiem doświadczonych trenerów? Zgłoś się do jednego ze szkoleniowców, który prowadzi kategorię wiekową, do której należy twoje dziecko :) Pełna lista trenerów: tutaj.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY