Bardzo dobre wyniki grup młodzieżowych

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Bardzo dobre wyniki grup młodzieżowych
2016-10-17

W zeszłym tygodniu swoje mecze rozgrywały 4 drużyny spośród wszystkich 8 zespołów młodzieżowych naszego klubu, zgłoszonych do oficjalnych rozgrywek Podhalańskiego Podokręgu. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami tych spotkań.

JUNIORZY MŁODSI

NKP Podhale Nowy Targ - Unia Naprawa 14:0 (7:0) 12.10.2016 (środa)
Bramki dla NKP: Koszarek x6, Głowa x2, Derek, Stanek, Leśniak, Worwa, Abramek, Nędza-Kubiniec.

Skład Podhala: Kostrzewa - Anioł, Łaczek, Młynarczyk, Leśniak, Worwa Piotr (Abramek), Derek, Zubek Mariusz, Koszarek, Głowa, Nędza-Kubiniec (Stanek).

W środę rozgrywaliśmy kolejne spotkanie I ligi juniorów młodszych. W meczu z Naprawą byliśmy świadkami pełnej dominacji z naszej strony. Przeciwnik przez cały mecz stworzył sobie tylko jedną sytuację - była to akcja sam na sam, którą świetnie wybronił Kostrzewa. Popis strzelecki dał w tym spotkaniu Koszarek (6 bramek), który zresztą w dwóch ostatnich kolejkach zdobył aż 10 goli. Godny odnotowania jest również fakt, że pierwsze cztery bramki Tomek (przyp. red. Koszarek) strzelił w zaledwie 15 minut, mimo że zmarnował w tym czasie jeszcze dwie stuprocentowe okazje.

Po takim meczu morale w drużynie rosną. Zbliżamy się do kluczowego momentu rundy jesiennej - 3 i 10 listopada gramy z drużynami, które aspirują do wygrania ligi. Zakopane i Ludźmierz to wymagające drużyny, ale stać nas na zwycięstwo w tych meczach - powiedział po meczu trener juniorów młodszych, Sebastian Świerzbiński.

Po drodze drużynę juniorów młodszych z I ligi czeka jeszcze pojedynek z Lipnicą Wielką - 26 października. Aktualnie zajmują oni 3. miejsce w tabeli i tracą tylko 2 punkty do pierwszego Zakopanego i drugiego Ludźmierza, o których wspominał trener Świerzbiński. Póki co drużyna Podhala w tej kategorii nie przegrała jeszcze meczu, a punkty straciła tylko w meczu z LKS Szaflary w 1. kolejce spotkań. Pozostałe spotkania to wysokie zwycięstwa. Osiagniętych do tej pory wyników gratulujemy!

> Wyniki/terminarz (I liga)
> Tabela I ligi
> Strzelcy drużyny (I liga)

Druga drużyna juniorów młodszych, grająca w II lidze niestety przegrała swój mecz z Nową Białą i tym samym spadła na 2. miejsce w tabeli II ligi.

Łęgi Nowa Biała - NKP Podhale II Nowy Targ 4:0 12.10.2016 (środa)

> Wyniki/terminarz (II liga)
> Tabela II ligi
> Strzelcy drużyny (II liga)


MŁODZICY

Zarówno pierwsza, jak i druga drużyna rozegrała w zeszłym tygodniu po 2 mecze z racji przełożenia jednej z kolejek. Obie nie przegrały ani jednego z nich i wciąż są liderami swoich lig, co na pewno bardzo cieszy zarówno trenerów, jak i samych zawodników oraz - mamy nadzieję - również ich rodziców.

NKP Podhale Nowy Targ - Biali Biały Dunajec 6:0 (3:0) | 11.10.2016 (wtorek)
Bramki dla Podhala: Talarek x2, Wojas, Jarkiewicz, Kowalczyk, Magiera

Orawa Jabłonka - NKP Podhale Nowy Targ 2:2 | 14.10.2016 (piątek)

Do końca rundy jesiennej I ligi młodzików zostały już tylko dwie kolejki. Pierwsza drużyna NKP zmierzy się w nich kolejno z: Szaflarami u siebie (18 października) oraz Zakopanem na wyjeździe (25 października). Będą to szczególnie trudne mecze, bowiem Zakopane to aktualny wicelider I ligi, a Szaflary plasują się na 3. lokacie. Nasi młodzicy udowodnili jednak już nieraz, że potrafią pięknie grać i wygrywać, dlatego wierzymy, że utrzymają fotel lidera do końca rundy jesiennej! Życzymy im powodzenia w nadchodzących spotkaniach!

> Wyniki/terminarz (I liga)
> Tabela I ligi
> Strzelcy drużyny (I liga)

NKP Podhale II Nowy Targ - Zawrat Bukowina Tatrzańska 3:1 (2:0) | 10.10.2016 (poniedziałek)
Bramki dla Podhala: Wrona, Rafacz, Majerczak

Skład Podhala: Topór – Szwajnos, Pytelewski, Krauzowicz, Kubicz – Styrczula – Rafacz, Majerczak – Wrona
Rezerwowi: Udziela, Chrobak, Cyrwus, Ćwiertnia, Dziedzic, Guroś, Lewandowski, Żółtek

KS Niedzica - NKP Podhale II Nowy Targ 0:6 (0:3) | 14.10.2016 (piątek)
Bramki dla Podhala: Wrona x2, Krauzowicz x2, Rafacz, Majerczak

Skład Podhala: Topór – Szwajnos, Pytelewski, Osmala, Kubicz – Krauzowicz – Rafacz, Styrczula – Wrona
Rezerwowi: Cyrwus, Ćwiertnia, Guroś, Lewandowski, Majerczak, Plewa, Żółtek

W tym tygodniu odbyły się dwa mecze II ligi młodzików, w tym jeden przełożony z zeszłego tygodnia. Jak wskazują wyniki, ale również nasza gra, chłopaki zdecydowanie lepiej zagrali w Niedzicy, gdzie jednak nierówne boisko nie bardzo ułatwiało grę. Na oba mecze mieliśmy do dyspozycji szeroką kadrę, a szybko otworzone wyniki pozwoliły na dużą rotację zawodników.

Oba spotkania były pod naszą kontrolą od początku do końca. Zdecydowanie lepiej operowaliśmy piłką, dłużej się przy niej utrzymując, chociaż silniejsi fizycznie zawodnicy Zawratu po strzelonej bramce kontaktowej na 1:3 uwierzyli w siebie i potrafili groźnie zaatakować. Cieszy coraz bardziej wyrównany skład, gdzie każdy zawodnik potrafi wnieść swój wkład w mecz. W obu pojedynkach padały piękne bramki z naszej strony: czy to po strzałach z dystansu, czy z pierwszej piłki z woleja, a to bardzo ważny aspekt gry, ponieważ drużyny nieraz zagęszczają swoją strefę podbramkową - podsumował dwie owocne kolejki trener drugiej drużyny młodzików, Sebastian Gąsiorek.

NKP Podhale II Nowy Targ wciąż z kompletem zwycięstw utrzymuje 1. miejsce w tabeli II ligi młodzików. Do końca rundy jesiennej pozostają im tylko dwa mecze: 18 października z Rabką oraz 25 października z Białką Tatrzańską. Trzymamy kciuki za naszych młodych piłkarzy!

> Wyniki/terminarz (II liga)
> Tabela II ligi
> Strzelcy drużyny (II liga)


ORLIKI

Zawodnicy tej kategorii wiekowej z naszego klubu zakończyli już rozgrywki rundy jesiennej. Pierwsza drużyna NKP ukończyła je na 7. miejscu w tabeli I Grupy Orlików Podhalańskiego Podokręgu, z kolei NKP II wywalczyło 5. lokatę w grupie II.

> Wyniki/terminarz (I grupa)
> Tabela I grupy
> Strzelcy drużyny (I grupa)

> Wyniki/terminarz (II grupa)
> Tabela II grupy
> Strzelcy drużyny (II grupa)


ŻACY

O ostatniej kolejce spotkań żaków (odbyła się 26 września w Nowym Targu) pisaliśmy już tutaj. Nie mamy jeszcze kompletnych wyników z dzisiejszej kolejki, która miała zostać rozegrana w Rabce i Nowym Targu, dlatego wyniki z tych meczy opublikujemy niebawem (prawdopodobnie w osobnym artykule lub od razu w zakładce "Żaki -> Wyniki/terminarz").

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi wynikami, tabelami i klasyfikacją strzelców.

> Wyniki/terminarz (I grupa - obie drużyny NKP)
> Tabela I grupy (obie drużyny NKP)
> Strzelcy I drużyny

> Strzelcy II drużyny

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY