Rozgrywki młodzieżowe na finiszu!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Rozgrywki młodzieżowe na finiszu!
2016-10-24

Już tylko kilka spotkań pozostało do zakończenia rozgrywek młodzieżowych, w których biorą udział piłkarze NKP Podhale. W tym artykule przedstawiamy wyniki z zeszłego tygodnia - zapraszamy do lektury!

JUNIORZY MŁODSI

NKP Podhale Nowy Targ - pierwsza drużyna juniorów młodszych pauzowała w tym tygodniu. Mimo to utrzymała 3. miejsce w tabeli i choć przed nami ostatnia kolejka spotkań (26 października), do końca rundy jesiennej piłkarze Podhala rozegrają jeszcze 3 spotkania. Pojutrze u siebie z Lipnicą Wielką (7. miejsce) oraz dwa zaległe mecze z Zakopanem (lider tabeli) i Ludźmierzem (wicelider).

Zbliżamy się do kluczowego momentu rundy jesiennej - 3 i 10 listopada gramy z drużynami, które aspirują do wygrania ligi. Zakopane i Ludźmierz to wymagające drużyny, ale stać nas na zwycięstwo w tych meczach - zapowiada trener juniorów młodszych, Sebastian Świerzbiński.

> Wyniki/terminarz (I liga)
> Tabela I ligi
> Strzelcy drużyny (I liga)

Druga drużyna juniorów młodszych bez problemu pokonała z kolei Trzy Korony Sromowce Niżne, wracając tym samym na fotel lidera II ligi. Do końca rundy jesiennej piłkarze NKP II zagrają jeszcze jeden mecz - na wyjeździe z outsiderem swoich rozgrywek - drużyną Rokicin Podhalańskich.

NKP Podhale II Nowy Targ - Trzy Korony Sromowce Niżne 8:2 -  19.10.2016 (środa)

> Wyniki/terminarz (II liga)
> Tabela II ligi
> Strzelcy drużyny (II liga)


MŁODZICY

Pierwsza drużyna umocniła się na prowadzeniu w tabeli I ligi młodzików Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej po wyoskej wygranej z Szaflarami. Przed naszymi młodzikami jeszcze jeden bardzo ważny mecz - z wiceliderem z Zakopanego - ale już teraz wiemy, że bez względu na wynik tego pojedynku, Podhale nie odda 1. miejsca w tabeli przed przerwą zimową. Ich przewaga nad zakopiańczykami wzrosła bowiem do czterech punktów.

NKP Podhale Nowy Targ - LKS Szaflary 8:2 (6:0) | 18.10.2016 (wtorek)
Bramki dla Podhala: Chorąży x5, Kowalczyk x2, Jarkiewicz

Skład Podhala: Chowaniec - Chorąży, Jarkiewicz, Kowalczyk, Kuchta, Luberda, Plewa, Talarek, Wojas - Chrobak, Guzda, Janusz, Magiera

> Wyniki/terminarz (I liga)
> Tabela I ligi
> Strzelcy drużyny (I liga)

W meczu na szczycie w Rabce druga drużyna młodzików Podhala niestety uległa tamtejszym Wierchom, tracąc na ich rzecz 1. miejsce w tabeli. Aktualnie nowotarżanie mają tyle samo punktów co Rabka i trzy więcej niż Białka Tatrzańska, z którą przyjdzie im zmierzyć się w ostatniej kolejce rundy jesiennej już jutro w Nowym Targu (boisko przy hali "Gorce")! Podhalanie mają więc szansę odzyskać prowadzenie jeszcze przed przerwą zimową. Trzymamy kciuki z naszych! Powodzenia chłopaki!

Wierchy Rabka - NKP Podhale II Nowy Targ 3:1 (2:0) 18.10.2016 (wtorek)
Bramka dla Podhala: Marko

Skład Podhala: Topór - Chrzanowski, Dziedzic, Krauzowicz, Kubicz, Lewandowski, Marko, Styrczula, Szwajnos - Majerczak, Plewa, Pytelewski, Rafacz, Wrona, Żółtek

Mecz z wiceliderem z Rabki odbył się na grząskim boisku przeciwnika. W takich warunkach lepiej czuli się zawodnicy gospodarzy, którzy przede wszystkim wyróżniali się silną i twardą defensywą oraz przewyższali naszych chłopaków w pojedynkach biegowych. Byli też mocno zdeterminowani i po pierwszej połowie prowadzili 2:0. Później zabrakło nam czasu na dogonienie wyniku. Była to pierwsza strata punktów przez naszą drużynę po siedmiu kolejkach, więc myślę, że będzie z niej więcej pozytywów niż negatywów, gdyż chłopcy mogliby poczuć się zbyt pewnie. W zamian za to dostali dobrą lekcję, by nigdy nie lekceważyć przeciwnika. W ostatniej kolejce gramy z trzecią drużyną ligi i będzemy mocno walczyć, by jesień zakończyć samotnie na szczycie tabeli - powiedział trener drugiej drużyny młodzików, Sebastian Gąsiorek.

> Wyniki/terminarz (II liga)
> Tabela II ligi
> Strzelcy drużyny (II liga)


ORLIKI

Zawodnicy tej kategorii wiekowej z naszego klubu zakończyli już rozgrywki rundy jesiennej. Pierwsza drużyna NKP ukończyła je na 7. miejscu w tabeli I Grupy Orlików Podhalańskiego Podokręgu, z kolei NKP II wywalczyło 5. lokatę w grupie II.

> Wyniki/terminarz (I grupa)
> Tabela I grupy
> Strzelcy drużyny (I grupa)

> Wyniki/terminarz (II grupa)
> Tabela II grupy
> Strzelcy drużyny (II grupa)


ŻACY

Ostatnie wyniki żaków (17.10.2016):

NKP Podhale II Nowy Targ - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa 0:6
NKP Podhale II Nowy Targ - Górale Nowy Targ 0:4

> Wyniki/terminarz (I grupa - obie drużyny NKP)
> Tabela I grupy (obie drużyny NKP)
> Strzelcy I drużyny

> Strzelcy II drużyny

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY