Cotygodniowy raport z boisk młodzieżowców

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Cotygodniowy raport z boisk młodzieżowców
2016-09-26

W minionym tygodniu grupy młodzieżowe naszego klubu rozgrywały kolejne spotkania w ramach rozgrywek prowadzonych przez Podhalański Podokręg Piłki Nożnej. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami tych meczy.

JUNIORZY MŁODSI

W tej grupie wiekowej Nowotarski Klub Piłkarski Podhale ma aż dwa zespoły. Pierwszy z nich, grający w I lidze to drużyna stworzona z uczniów klasy sportowej Akademii Piłkarskiej Podhala. Druga to zawodnicy młodsi, ogrywający się w II lidze.

21.09.2016, Sieniawa

Janosik Sieniawa - NKP Podhale Nowy Targ 0:7 (0:1)

0:1 - K. Margosiak (samobój) - 24'
0:2 - M. Zubek - 49'
0:3 - M. Nędza Kubiniec - 50'
0:4 - R. Abramek - 58'
0:5 - P. Łaczek - 63'
0:6 - P. Łaczek - 64'
0:7 - R. Abramek - 77'

Żółte kartki dla naszych zawodników: T. Koszarek (10')

21.09.2016, Nowy Targ

NKP Podhale II Nowy Targ - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 9:3

Brak pozostałych informacji oprócz wyniku (statystyki pochodzą z oficjalnej strony PZPN-u: Łączy nas Piłka)

Tabela I ligi
Tabela II ligi


TRAMPKARZE STARSI

Choć nasz klub oficjalnie nie wystawił drużyny do rozgrywek trampkarzy starszych, zawodnicy Akademii Piłkarskiej Podhala z gimnazjalnej klasy sportowej grają w Okręgowej II Lidze Trampkarzy Starszych po szyldem Górali Nowy Targ. Ostatnio piłkarze z Akademii Podhala po zaciętym spotkaniu musieli niestety uznać wyższość rywali z Łapsz Niżnych, choć do 50. minuty był remis 3:3. Drużynę gospodarzy uratował w końcówce dwoma golami Stanisław Gałowicz (w tej kategorii wiekowej gra się 2x35 minut).

24.09.2016, Łapsze Niżne

KS Łapsze Niżne - KS Górale Nowy Targ 5:3 (3:1)

0:1 - P. Petryla - 6'
1:1 - K. Radecki - 16'
2:1 - S. Gałowicz - 28'
3:1 - K. Żytkowicz - 35'
3:2 - P. Petryla - 44'
3:3 - K. Korczak - 46'
4:3 - S. Gałowicz - 50'
5:3 - S. Gałowicz - 68'

Tabela II ligi


MŁODZICY

W tej kategorii wiekowej drużyny nowotarskiego Podhala nie mają sobie równych. Starsza z nich mecze rozgrywa w I Okręgowej Lidze Młodzików, druga - młodsza - w II lidze. Ostatnio obie ekipy pokonały przeciwników z czoła tabeli. Pierwsza drużyna zwyciężyła Wiatr Ludźmierz, druga zaś okazała się lepsza od Jarmuty Szczawnica. Oba spotkania zakończyły się 1-bramkowymi zwycięstwami. Mecze w tej kategorii trwają 2x30 minut.

20.09.2016, Ludźmierz

Wiatr Ludźmierz - NKP Podhale Nowy Targ 1:2 (0:1)

0:1 - M. Chorąży - 14'
1:1 - F. Rozmus - 34'
1:2 - M. Wojas - 52'

20.09.2016, Szczawnica

Jarmuta Szczawnica - NKP Podhale II Nowy Targ 3:4 (2:1)

0:1 - A. Rafacz - 7'
1:1 - M. Fryźlewicz - 11'
2:1 - P. Maślanka - 29'
2:2 - A. Marko - 36'
2:3 - B. Szwajnos - 38'
2:4 - B. Wrona - 47'
3:4 - K. Kozłecki - 49'

Tabela I ligi
Tabela II ligi


ORLIKI

W tej kategorii wiekowej dzieci z przedziału 9-10 lat mecze rozgrywają w formie mini-turniejów, przeprowadzanych średnio co tydzień w innej miejscowości. NKP Podhale I (Grupa 1) jak na razie rozegrało tylko jeden taki turniej, z kolei zawodnicy NKP Podhale II (Grupa 2) ma już za sobą trzy z nich. W ostatnim zwyciężyło aż trzy razy, przegrywając tylko z Łopuszną.

Grupa 1, 10 września, Nowy Targ

NKP Podhale Nowy Targ - Jordan II Jordanów 8:0
NKP Podhale Nowy Targ - Orawa Jabłonka 3:0
NKP Podhale Nowy Targ - Jordan I Jordanów 0:2

Grupa 2, 24 września, Nowy Targ

NKP Podhale II Nowy Targ - Orawa II Jabłonka 3:0
NKP Podhale II Nowy Targ - Watra Białka Tatrzańska 4:1
NKP Podhale II Nowy Targ - Łęgi Nowa Biała 3:0 (walkower)
NKP Podhale II Nowy Targ - Przełęcz Łopuszna 1:3

Tabela Grupy 1
Tabela Grupy 2


ŻAKI

Tu, podobnie jak w orlikach, rozgrywki mają formę mini-turniejów. Pierwszy z nich odbył się 12 września w Nowym Targu, drugi dzisiaj, również na naszym terenie. Co ciekawe, w 1 grupie występują obie drużyny nowotarskiego Podhala. Prezentujemy wyniki z pierwszej kolejki (dzisiejsze są jeszcze niekompletne).

Grupa 1, 12 września, Nowy Targ

NKP Podhale Nowy Targ - Didi Gol Rabka 2:7
NKP Podhale Nowy Targ - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa 2:1
NKP Podhale Nowy Targ - NKP Podhale II Nowy Targ 4:0
NKP Podhale II Nowy Targ - Didi Gol Rabka 0:5

Tabela Grupy 1


Chcesz zapisać swoje dziecko na zajęcia do Nowotarskiego Klubu Piłkarskiego Podhale lub do Akademii Piłkarskiej Podhala, zapewniając dla swojej pociechy profesjonalne treningi pod okiem doświadczonych trenerów? Zgłoś się do jednego ze szkoleniowców, który prowadzi kategorię wiekową, do której należy twoje dziecko :) Pełna lista trenerów: tutaj.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY