Rocznik 2009 w grze!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Rocznik 2009 w grze!
2017-05-24

Przedstawiamy Państwu raport z ostatnich spotkań Żaków - rocznika 2009 w rozgrywkach Deichmann w Jabłonce oraz lidze organizowanej przez Podhalański Podokręg Piłki Nożnej.

W rozgrywkach Deichmanna nasza drużyna występuje pod nazwą Niemcy w Kategorii U-9. Bilans dotychczasowych spotkań to cztery zwycięstwa, cztery porażki oraz jeden remis. Aktualnie nasza drużyna zajmuje 6. miejsce w Grupie 5.

Więcej o Mistrzostwach Deichmann (w tym tabele/wyniki) - tutaj.

Ostatnie mecze rozgrywek Deichmann (20.05.17): 
 
Niemcy - Węgry - 5:1
Niemcy - Peru 2:2 
Niemcy - Kostaryka - 3:1
Niemcy - Grecja - 1:6
Niemcy - Słowenia - 0:6
 
Skład Podhala: T.Kurta, M.Bielak, S.Cebula, B.Knurowski, P.Sutor, B.Hreśka, M.Kosiński, G.Rokicki, K.Chachlowski, J.Hadowski

Młodzik rocznik 2009 - Rozgrywki Deichmann 2017 Jabłonka


W rozgrywkach PPPN rocznik 2009 rozegrał do tej pory trzy mecze. Tydzień temu na boisku Api nowotarżanie ulegli KS Zakopane 11:3, natomiast w poniedziałek, po bardzo dobrych meczach, wygrali z Nową Białą oraz minimalnie ulegli Lepietnicy Klikuszowa.

Wyniki rozgrywek PPPN (20.05.17): 
 
NKP Podhale II Nowy Targ - KS Zakopane - 3:11
NKP Podhale II Nowy Targ - Lepietnica Klikuszowa - 2:3 
NKP Podhale II Nowy Targ - Łęgi Nowa Biała - 7:1
 
Skład Podhala: M.Bara, K.Para, W.Groblicki, B.Hreśka, M.Bielak, B.Knurowski, S.Cebula, A.Truty, K.Montsko, M.Gamoń, M.Kosiński, R.Balicki, G.Rokicki, K.Chachlowski, P.Sutor, O.Pingot, R.Luberda, 

Komentarz trenera rocznika 2009 - Marcina Farona - podsumowujący dotychczaswoe gry Żaków rocznika 2009:

Wyniki są sprawą drugo- a nawet trzeciorzędną na tym etapie. Najbardziej cieszą mnie postępy indywidualne wykonane przez chłopaków w ostatnim czasie. Każdy z nich robi duży progres i miło patrzeć z boku na to, jak oni bawią się z piłką. Warto też dodać, że gramy w kategorii Żak Starszy jako rocznik młodszy - tzn. 2009, choć w naszej grupie mogą grać chłopcy z rocznika 2008, co na tym etapie ma bardzo duże znaczenie - przede wszystkim pod względem fizycznym. Cieszy również wysoka frekwencja na treningach oraz zaangażowanie rodziców.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY