Porażka z Trzebinią

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Porażka z Trzebinią
2016-02-21

W drugim w tym tygodniu sparingu drużyna Marka Żołędzia po dobrej pierwszej połowie ostatecznie uległa IV-ligowej Trzebini 2:3.

W pierwszej odsłonie wszystko toczyło się tak, jak powinno. W drugiej połowie coś się zacięło, zawodnicy stanęli, a przeciwnicy z Trzebini wypunktowali nowotarżan.

Zdecydowanie lepsza okazała się pierwsze połowa. Graliśmy konsekwentnie, płynnie przesuwaliśmy grę z defensywy do ataku, wykazywaliśmy się dobrą organizacją gry. Można było chwalić chłopaków za cierpliwość i dobre ustawienie. Zadaliśmy dwa celne ciosy w pierwszej odsłonie, a na początku drugiej mogliśmy trzeci za sprawą akcji Jaworski - Komorek. Niestety spudłowaliśmy, a potem - niewiadomo czemu - stanęliśmy w miejscu. Zabrakło dobrej organizacji, byliśmy rozrzuceni po całym boisku, przeciwnik miał dużo miejsca. Po przechwytach punktował nas jak wytrawny bokser. Poczuliśmy się zbyt pewnie i to było przyczyną porażki. Mamy jednak dzięki temu dobrą lekcję do odrobienia i spory materiał do pracy - powiedział po meczu Marek Żołądź.

NKP Podhale Nowy Targ – MKS Trzebinia 2:3 (2:0)
Bramki dla Podhala: Komorek, Gadzina.

Skał NKP: G. Antolak – Basta, Urbański, Hałgas, Pająk, Hreśka (od 46 minuty Waksmundzki), Jaworski, Świerzbiński, Komorek, Potoniec, Gadzina.