Rezerwy Podhala wygrywają rzutem na taśmę!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Rezerwy Podhala wygrywają rzutem na taśmę!
2015-08-19

NKP II Podhale - Lubań Tylmanowa 1-0 /0-0/
Skład: Antolak, Anioł, Judasz, Karpiel, Augustyn /61 - Leśniakiewicz/, Krzystyniak, Stawicki /46 - Wąsik/, Duda /46 - Kwiatek/, Ślusarek, Misiura, Gołuchowski /46 - Antolak/
Bramki : 90 min - Ślusarek.    

To był bardzo ważny mecz dla obu drużyn aspirujacych do zwycięstwa w tegorocznych rozgrywkach. Obydwie drużyny potwierdziły aspiracje do wysokich miejsc, jednakże wynik roztrzygnął się w ostatnich minutach spotkania.

 

Opinia trenera K. Leśniakiewicza :


Mecz wyrównany z naszą przewagą w posiadaniu piłki. To my prowadziliśmy grę , jednakże Lubań był na tyle dobrze zorganizowany w obronie, iż nasze akcje załamywały się na 30 metrze lub w środkowej strefie boiska. Tylmanowianie ograniczali się do wyprowadzania groźnych kontr. Dwie z nich mogły się  skończyć dla nas fatalnie. Na przyszłość musimy wyeliminować straty w środku pola. Bramka strzelona w doliczonym czasie gry po stałym fragmencie dała nam zwycięstwo – to już drugi mecz w którym przechylamy szalę zwycięstwa na naszą korzyść w końcówce meczu potwierdza tezę, iż gra się do końca. Ważne punkty  z  trudnym przeciwnikiem, który nie przez przypadek wygrał ostatnie dwa mecze.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY