Piękny ligowy debiut Skrzatów!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Piękny ligowy debiut Skrzatów!
2017-02-13

Miło nam poinformować, iż drużyna Skrzatów (rocznik 2010 i młodsi) z NKP Podhale Nowy Targ wygrała Ligę Halową organizowaną przez Podhalański Podokręg Piłki Nożnej!

W ostatniej kolejce Ligi Halowej PPPN w najmłodszej kategorii wiekowej, reprezentanci Akademii Piłkarskiej Podhala rozegrali dwa spotkania: w pierwszym skromnie pokonali zespół AP Wisła Czarny Dunajec 1-0 po bramce Huberta Siaśkiewicza, a w drugim minimalnie przegrali 1-2 z zespołem KS Zakopane (honorowe trafienie Tomasza Zapały). 

Nie przeszkodziło im to jednak w zajęciu pierwszego miejsca w tabeli na koniec rozgrywek przed zakopiańskimi klubami KS Zakopane oraz ZKP Asy Zakopane.

Nie nastawialiśmy się na walkę o zwycięstwo, ponieważ dla naszych młodych zawodników był to zupełny debiut w rozgrywkach ligowych, inne zespoły miały już pewne doświadczenie z ligi letniej. Ponadto chcieliśmy, aby jak najwięcej zawodników mogło wystąpić w tych rozgrywkach. Zadebiutował w nich m. in. nasz najmłodszy zawodnik z rocznika 2013. Dla chłopców było to na pewno cenne doświadczenie i świetna zabawa - ocenił Trener Skrzatów, Paweł Batkiewicz.

Naszym najmłodszym adeptom futbolu gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy dalszej radości z gry w piłkę, bo nie wyniki, ale właśnie dobra zabawa jest w tym wieku najważniejsza!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY