Braże o MLJM: boisko zweryfikowało

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Braże o MLJM: boisko zweryfikowało
2018-06-18

W drugim spotkaniu barażowym o Małopolską Ligę Juniorów Młodszych, NKP Podhale uległo na własnym Stadionie drużynie AKS Ujanowice 1:4.

Pierwsza połowa to przewaga Podhala, które jednak nie potrafiło jej potwierdzić skutecznym trafieniem. Niewykorzystane sytuacje zemściły się na nowotarżach jeszcze przed przerwą, gdy goście z Ujanowic wpakowali piłkę do "siatki". Po przerwie szybka kontra przyniosła naszym rywalom kolejne trafienie, a późniejsze minuty bramki nr 3 i 4. Podhale odpowiedziało honorowym trafieniem Mateusza Otręby.

To był bardzo ważny mecz dla nas i wiedzieliśmy, że musimy to wygrać, żeby realnie patrzeć na awans. Niestety  boisko zweryfikowało nas dzisiaj. Do przerwy nasza dominacja nie przełożyła się na wynik, stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji, mieliśmy słupek, zawodnik gości wybijał piłkę z linii bramkowej... Skuteczność była naszym problemem. Na dodatek przeciwnik zagroził nam raz i od razu to wykorzystał. Po przerwie zostaliśmy skontrowani na 2:0. Bramki na 3:0 i 4:0 to proste, wręcz trampkarskie błędy indywidualne. Stać nas było na bramkę honorową, zdobytą przez Mateusza Otrębe. Przed nami mecz z Sandecją i będziemy chcieli zrehabilitować się za tę porażkę - powiedział po meczu trener Sebastian Świerzbiński.

NKP Podhale - AKS Ujanowice 1:4 (0:1)