Juniorzy młodsi powalczą o awans do ligi małopolskiej!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Juniorzy młodsi powalczą o awans do ligi małopolskiej!
2018-05-24

W ostatniej kolejce spotkań podhalańskiej I ligi juniorów młodszych nasi zawodnicy pokonali na wyjeździe Babią Górę Lipnicę Wielką 7:1 i zapewnili sobie zwycięstwo w rozgrywkach rundy wiosennej 2018!

W meczu z Lipnicą wyższość Podhala nie podlegała żadnej dyskusji. Pewnie budowane prowadzenie i spokój w grze dawały oczekiwane rezultaty w postaci strzelanych kolejno bramek. Co warte odnotowanie - hat-tricka w tym spotkaniu ustrzelił Patryk Łaczek, obchodzący wczoraj urodziny. Wśród trzech trafień, dwa to skutecznie egzekwowane rzuty karne. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:1 dla NKP, dzięki czemu po końcowym gwizdku nasi piłkarze mogli świętować awans do baraży o ligę małopolską.

Ta wygrana dała nam 1. miejsce w lidze i możliwość przygotowywania się do baraży o ligę małopolską, które odbędą się na początku czerwca. Gratulacje należą się chłopakom. Co do meczu dodam tylko tyle, że na swoje 17-te urodziny Patryk Łaczek ustrzelił hat-tricka, dwa razy pewnie wykonując rzut karny - powiedział po meczu trener Sebastian Świerzbiński.

Babia Góra Lipnica Wielka - NKP Podhale Nowy Targ 1:7 (1:4)
Bramki dla Podhala:
Łaczek x3 , Wybrańczyk x2 , Derek , Głowa

Skład Podhala: Kudła - Luberda, Anioł (41' Jarząbek), Łaczek, Leśniak, Uchroński, Derek, Święchowicz (50' Stanek),  Reguła (41' Zamęta), Wybrańczyk, Głowa

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY