Juniorzy starsi zakończyli zimowy obóz przygotowawczy (+film, zdjęcia)

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Juniorzy starsi zakończyli zimowy obóz przygotowawczy (+film, zdjęcia)
2018-02-27

Od 19 do 23 lutego Juniorzy Starsi przebywali na zgrupowaniu w Zakopanem w ośrodku API Zakopane. Zapraszamy na krótką relację z zimowego okresu przygotowań.

Zrealizowaliśmy w tym czasie 15 jednostek treningowych, z których jestem bardzo zadowolony pod każdym względem. Zawodnicy mimo ogromnego zmęczenia wykazali niesamowite zaangażowanie. Prócz treningów stricte piłkarskich we wtorek odbyły się 90-minutowe zajęcia z tabaty, a w środę o 7. rano nasi piłkarze rano wbiegli na Nosal. Z kolei w piątek o 6:30 w trudnych warunkach przebiegli trasę za skuterem śnieżnym - relacjonuje trener Tomasz Ligudziński.

W tym czasie juniorzy starsi Akademii Podhala rozegrali również dwa mecze kontrolne z seniorskim, A-klasowym zespołem LKS Szaflary, w których nasi juniorzy wcale nie odstawali od starszych kolegów. Trenerzy Akademii są pewni, że praca wykonana przez zawodników na obozie z pewnością przeniesie efekty w rozwoju każdego z piłkarzy.

> GALERIA ZDJĘĆ Z OBOZU <

Na zakończenie obozu juniorzy mogli skorzystać z odnowy biologicznej w termach "Gorący Potok". Był to też dla chłopaków świetny czas na integrację i wspólne rozmowy.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY