NKP Podhale w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ NKP Podhale w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych!
2018-06-21

Po trzecim z czterech spotkań barażowych o Małopolską Ligę Juniorów Starszych NKP Podhale jest już pewne awansu do rozgrywek wojewódzkich. Wczoraj nasi młodzi zawodnicy pokonali ULKS Korzenną 3:0.

Fot. ULKS Korzenna (Kliknij po więcej zdjęć)

NKP Podhale miało przed tym spotkaniem jasno określony cel: zwyciężyć z Korzenną po raz drugi (wcześniej w meczu wyjazdowym zwycięstwo 3:0) i cieszyć się z awansu do Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych jeszcze przed ostatnim meczem barażowym z Zalesianką.

W pierwszej połowie przyjezdni dzielnie się bronili i pozwolili "Szarotkom" na wbicie tylko jednej bramki. Po przerwie wynik 1:0 utrzymywał się aż do 67. minuty, kiedy to Sarna spowodował wybuch radości na ławce Podhala, zdobywając bramkę na 2:0. "Kropkę nad i" postawił z kolei Kobylarczyk, trafiając do siatki po raz trzeci w 74. minucie.

Co do jakości meczu można by się "przyczepić", ale dziś cel był najważniejszy, czyli wywalczenie awansu do Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych i to się udało. Gratulacje dla całego zespołu! - krótko podsumował trener juniorów, Tomasz Ligudziński.

NKP Podhale Nowy targ - ULKS Korzenna 3:0 (1:0)
Bramki dla Podhala:
Lubelski (33'), Sarna (67'), Kobylarczyk (74')

Skład Podhala: Kudła - Topór A. (Worwa 89'), Topór M., Bałos, Łukaszczyk  - Skóbel, Kobylarczyk, Kuruc (Masłowski 55'), Lubelski (Nędza Kubiniec 75') - Rzadkosz, Sarna (Bargieł 87')

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY