Baraże o MLJS: Porażka w ostatnim meczu nie przeszkodziła w awansie

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Baraże o MLJS: Porażka w ostatnim meczu nie przeszkodziła w awansie
2018-06-28

W ostatnim spotkaniu barażowym o Małopolską Ligę Juniorów Starszych nasi piłkarze ulegli wczoraj na wyjeździe Zalesiance Zalesie 3:5.

Fot. ULKS Korzenna

Na przerwę po dość wyrównanej grze oba zespoły schodziły z remisowym wynikiem 2:2. W drugiej części gry Rzadkosz zdobył bramkę na 3:2, skutecznie uderzając głową. Niestety później to rywale punktowali, zdobywają aż 3 gole, które przesądziły o końcowym rezultacie. Zalesianka wygrała na własnym terenie 5:3, ale nie zmieniło ta faktu, że awans do Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych na sezon 2018/2019 wywalczył zespół NKP Podhale Nowy Targ!

Ostatni mecz barażowy nie poszedł tak, jak chcieliśmy. Przeciwnik zagrał bardzo agresywnie, czym nas zaskoczył. Jeśli chodzi o nas, to widać było, że zeszło z nas powietrze. W tej rundzie niektórzy zawodnicy rozegrali blisko 25 meczów, licząc baraże, sparingi, A klasę oraz ligę juniorów. Najważniejsze, że wszyscy zaczną nowy sezon bez kontuzji. Liga Małopolska to duże wyzwanie, na które będziemy na pewno gotowi! - zapowiada trener juniorów starszych NKP, Tomasz Ligudziński.

Zalesianka Zalesie - NKP Podhale Nowy Targ 5:3 (2:2)
Bramki dla Podhala:
Sarna x2 (obie z karnego), Rzadkosz

Skład Podhala: Zamęta - Topór A. (46' Nędza Kubiniec), Bałos, Topór M., Łukaszczyk - Skóbel, Kobylarczyk, Masłowski (46' Kuruc), Lubelski (46' Worwa) - Rzadkosz, Sarna

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY