Derby Podhala

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Derby Podhala
2015-08-24

Już jutro pierwsze podhalańskie derby w III lidze. Poroniec Poronin będzie gościł NKP Podhale Nowy Targ. To spotkanie elektryzuje wszystkich fanów piłki nożnej w naszym regionie. 
 
Gospodarze po zaskakująco słabym początku sezonu powetowali dotychczasowe niepowodzenia przed tygodniem w Andrychowie, gdzie pokonali miejscowy Beskid 4-0.
 
W obozie NKP Podhale wszyscy podkreślają, że ostatnia porażka z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski była potrzebnym "kubłem zimnej wody". Do drużyny powraca nieobecny w niedzielę Sebastian Świerzbiński. Trenerzy dalej nie będą mogli skorzystać z usług Petera Drobnaka i Rafała Hałgasa, który na ostatnim treningu znów poczuł ból i jego występ w derbach jest wykluczony.
 
W ekipie gospodarzy zabraknie Pawła Nowaka, a występ Mariusza Łyducha oraz Barłomieja Piszczka stoi pod znakiem zapytania.
 
Derby rządzą się swoimi prawami. Doświadczenie niewątpliwie będzie po stronie gospodarzy, jednak piłkarze NKP Podhale  przeciwstawią prawdziwie góralski charakter. Jednego możemy być pewni - to będzie bardzo zacięty i ciekawy mecz.
 
Poroniec Poronin - NKP Podhale Nowy Targ
środa 26.08.2015 godzina 17:00

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY