Nowy termin Festynu z okazji Dnia Dziecka!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Nowy termin Festynu z okazji Dnia Dziecka!
2018-06-05

Nowy termin festynu NKP Podhale z okazji Dnia Dziecka! Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Nowotarski Dzień Dziecka z NKP pod patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ - pana Grzegorza Watychy! Zaczynamy o godzinie 14:00 w tę niedzielę, 10 czerwca, na Stadionie Miejskim w Nowym Targu (ul. Kolejowa 161).

Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne impreza nie mogła się odbyć w pierwotnym terminie (3 czerwca), ale Akademia Podhala nie zrezygnowała z jej organizacji.

Festyn rodzinny, organizowany przez Nowotarski Klub Piłkarski "Podhale" i Miasto Nowy Targ to inicjatywa Akademii Piłkarskiej Podhala, która z okazji Dnia Dziecka pragnie dzieciom i całym rodzinom umilić niedzielne popołudnie, oferując moc atrakcji i zabaw.

W planie m. in. tory przeszkód, mini turnieje, konkurs rzutów karnych, mecz gwiazd, mecz rodzice kontra dzieci oraz loterie z nagrodami. Ponadto na uczestników festynu czekać będą: zamek dmuchany, dmuchana zjeżdżalnia, liczne konkursy, malowanie twarzy, wata cukrowa, popcorn i grill.

Impreza nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie sponsorów, którym pragniemy z tego miejsca podziękować. A są to:

- Firma Wojas
- Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
- Termy Gorący Potok
- MCSiR Nowy Targ
- Karcma u Borzanka
- Firma Hummel

Gwarantujemy świetną zabawę i moc atrakcji - nie może Was zabraknąć! Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY