Baraż o MLJS. Druga wygrana Podhala (+ foto)

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Baraż o MLJS. Druga wygrana Podhala (+ foto)
2018-06-16

Drugi krok w drodze po awans do Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych postawili piłkarze Podhala Nowy Targ. Po wyjazdowej wygranej przed tygodniem w Korzennej, tym razem na własnym stadionie nowotarżanie pewnie i wysoko pokonali Zalesiankę Zalesie.

Fot. i tekst: Maciej Zubek

Wynik końcowy najlepiej oddaje przebieg tego spotkania i uwidacznia przewagę jaką od początku do samego końca mieli w nim gospodarze.

GALERIA Z MECZU

Nowotarżanie imponowali przede wszystkim spokojem w rozegraniu piłki, przez co z łatwością kreowali kolejne bramkowe okazje. Sześć z nich zakończyło się zdobyciem gola. 

- Pewne zwycięstwo.  Cały mecz   pod  naszą kontrolą. Rywal nie  miał żadnych argumentów aby się nam przeciwstawić. Dobrze czuliśmy się w ataku pozycyjnym. W przerwie mieliśmy troszkę pretensji do zespołu o skuteczność, ale po przerwie było lepiej. Jesteśmy blisko  realizacji celu,ale  musimy do samego  końca  mieć "chłodne" głowy. Już myslimy  o meczu rewanżowym z Korzenną, ktore czeka  nas już we  środę  - podusmował  trener Podhala, Tomasz Ligudziński. 

Podhale Nowy Targ – Zalesiaka Zalesie 6:0 (2:0)

Bramki dla Podhala: Łukaszczyk, Lubelski, Kobylarczyk, Sarna.

Podhale: Kudła – A. Topór, M. Topór, Bałos, Łukaszczyk (46 Nędza Kubiniec) – Skóbel, Masłowski (61 Kuruc), Kobylarczyk, Lubelski, Sarna (86  Worwa), Rzadkosz.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY