Juniorzy młodsi ulegają Szczawnicy

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Juniorzy młodsi ulegają Szczawnicy
2016-04-21

W drugiej kolejce spotkań rundy wiosennej I ligi Juniorów Młodszych nasi piłkarze przegrali z Jarmutą Szczawnica 1:2.

Pierwsza połowa należała do nas. Dominowaliśmy, mieliśmy trzy dogodne sytuacje na strzelenie bramki. W sytuacjach sam na sam chybiali jednak raz Abramek i dwukrotnie Koszarek - rozpoczyna pomeczową relację trener Podhala, Sebastian Świerzbiński.

Niewykorzystane sytaucje - podobnie jak w poprzednim meczu - szybko się zemściły. W końcówce pierwszej części gry po rzucie wolnym z połowy boiska i dośrodkowaniu w pole karne, napastnik rywali z 7. metra głową wpakował piłkę do siatki nowotarżan.

W drugiej połowie z gry znów lepiej wyglądali piłkarze Podhala, jednak ponownie licznych sytuacji nie potrafili oni zamienić na zdobycze bramkowe. Niebawem rywal dołożył gola na 2:0. Nasza drużyna zdobyła honorową bramkę dopiero w ostatnich minutach meczu: Łaczek dostał piłkę na 16. metr, odegrał do Koszarka, a ten strzałem lewą nogą po długim słupku umieścił piłkę w siatce rywali.

Z gry prezentowaliśmy się lepiej niż przeciwnicy. W drugie połowie mieliśmy sporo sytuacji, dużo rzutów rożnych, ale brakło skuteczności. To kolejna porażka, gdzie w meczu wyglądamy piłkarsko lepiej, a nie potrafimy wykorzystać nadażających się okazji do strzelenia bramki. Jeszcze dużo pracy przed nami - powiedział po meczu trener juniorów młodszych.

Jarmuta Szczawnica - NKP Podhale Nowy Targ 2:1 (1:0)