Trzy punkty w nierozegranym meczu

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Trzy punkty w nierozegranym meczu
2016-05-01

TRAMPKARZE STARSI

W sobotę nasi piłkarze mieli rozegrać spotkanie z Orkanem Raba Wyżna, ale zostało ono przełożone na 24 maja. Za tydzień trampkarze będą pauzować, a 11 maja podejmą na wyjeździe Wierchy Rabka. Będzie to bardzo ważny mecz, bowiem najprawdopodobniej zdecyduje o tym, czy nasi zawodnicy wyprzedzą Rabkę w tabeli. Tracą do niej tylko trzy punkty.

Orkan Raba Wyżna - NKP Podhale Nowy Targ 
Mecz przełożony na 24 maja 2016 r.


JUNIORZY STARSI

Podobnie jak młodsi koledzy, juniorzy starsi meczu również nie rozegrali. W przeciwieństwie do trampkarzy zdobyli jednak trzy punkty, wygrywając mecz z Klikuszową/Obidową walkowerem, podyktowanym za zbyt małą liczbę zawodników zdolnych do gry. W sparingu, który wobec zaistniałej sytuacji rozegrali z przeciwnikami zwyciężyli 8:1.

NKP Podhale Nowy Targ - Lepietnica Obidowa/Klikuszowa 3:0 (walkower)
W sparingu rozegranym zamiast meczu ligowego NKP zwyciężyło 8:1.

To pierwsze zwycięstwo juniorów w rundzie wiosennej. Po porażkach w dwóch pierwszych spotkaniach stracili oni już praktycznie szansę na wygranie ligi...

Jak wiadomo nasza sytuacja bardzo skomplikowała się po pierwszym meczu z Zakopanem. Porażka zabolała, ale wierzyliśmy, że tydzień później na murawie lidera ligi powalczymy o trzy punkty. Owszem, walka była, ale znów zabrakło konsekwencji, koncentracji i co najważniejsze - skuteczności. Mecz zakończyliśmy porażką, lecz przebieg spotkania tego nie odzwierciedlał. Po dwóch przegranych spotkaniach i straty do lidera juz ośmiu punktów mamy małe szanse na zdobycie mistrza ligi, ale nie poddajemy się i gramy do końca - mówi najlepszy strzelec juniorów, Patryk Kwiatek.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY