Pierwszy karnet trafił w ręce kibica!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Pierwszy karnet trafił w ręce kibica!
2017-02-21

W siedzibie naszego klubu rozpoczęła się dystrybucja karnetów uprawniających do wejścia na 7 domowych meczów NKP Podhale Nowy Targ w rundzie wiosennej III ligi grupy IV. Po "jeszcze ciepły" karnet jako pierwszy zgłosił się pan Jacek Sikora...

Pan Jacek jest znaną osobą w podhalańskim środowisku piłkarskim. Przez kilka lat był trenerem pierwszego zespołu piłkarskiego KS Podhale, następnie pełnił funkcję kierownika Wydziału Gier i Dyscypliny a także w latach 1991-95 przez dwie kadencje był prezesem Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w Nowym Targu.

Karnet wraz z drobną klubową pamiątką przekazał na ręce wiernego kibica "Szarotek" kierownik pierwszego zespołu NKP Podhale - Arkadiusz Marczyk (moment wręczenia karnetu i klubowego proporczyka widoczny na zdjęciu powyżej).

Tym samym wciąż zachęcamy kibiców do nabywania karnetów na rundę wiosenną! :) Ich koszt to jedynie 50 zł, którymi mogą Państwo wesprzec nasz klub, w tym nowotarską młodzież. Szczegółowe informacje dotyczące karnetów znajdziecie Państwo tutaj: kliknij.

Cennik zwykłych biletów na rundę wiosenną:

Biletu normalny - 10zl
Bilet ulgowy - 5 zł
Bilet darmowy - kobiety i dzieci do 13 roku życia

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY