Kolejny sparing na plusie

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Kolejny sparing na plusie
2017-02-04

Na zakończenie obozu kondycyjnego nasza drużyna spotkała się w mgliste popołudnie z czwartym zespołem wadowickiej okręgówki. Trener Siekliński desygnował do gry dwie jedenastki. Przewaga naszego zespołu nad rywalami ani przez moment nie podlegała dyskusji. Co prawda po zawodnikach było nieco znać trudy kończącego się obozu ale na boisku zaprezentowali się z dobrej strony. Wynik spotkania otworzył w 23 minucie Bartłomiej Pająk. Pomimo co chwilę sunących ataków na bramkę gości nie udało się do końca pierwszej połowy podwyższyć rezultatu. Po przerwie druga jedenastka graczy NKP Podhale jeszcze mocniej natarła na Tempo Białka czego rezultatem było wiele groźnych sytuacji podbramkowych i dwie bramki zdobyte w 50 minucie przez Michała Czubina oraz w 65 minucie przez Adriana Ligienzę. Goście starali stwarzać sobie dogodne sytuacje ale na szczęście allbo byli nieskuteczni albo udanie interweniował nasz bramkarz.

Po spotkaniu trener Siekliński powiedział, że jest zadowolony tak z przebiegu spotkania jak przede wszystkim z całego tygodniowego obozu.  "Widać było, że chłopaki ciężko pracowały, ale taki był cel obozu." - dodał z uśmiechem nasz trener.

Kierownik drużyny Arkadiusz Marczyk poinformował, iż we środę 8 lutego br. zaplanowany jest na 18:00 kolejny sparing tym razem z czwartoligowym Lubaniem Maniowy. "Dostaliśmy też oficjalny wiosenny terminarz III ligi stąd moje myśli są już zaprzątnięte przygotowaniami organizacyjnymi do rundy rewanżowej. Zaczynamy 4 marca w Świdniku."

I połowa: Al-Ani, Basta, Urbański, Silczuk, Mikołajczyk, Komorek, Yavorskyy, Świerzbiński, Pająk, Kobylarczyk, Buć.

II połowa: Różalski, Bedronka, Zając, Nawrot, Hreśka, Czubin, Luberda, Drobniak, Ligienza, Szaflarski, Potoniec.