Rafał Komorek zawodnikiem NKP PODHALE Nowy Targ

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Rafał Komorek zawodnikiem NKP PODHALE Nowy Targ
2015-01-21

Rafał Komorek (17.06.1986 r.) – pomocnik/napastnik. Wychowanek SKS Sokolica Krościenko nad Dunajcem. W latach 2003-2013 zawodnik LKS Lubań Maniowy – drużyny, z którą uzyskał awans do IV oraz III ligi. W sezonie 2012/2013 rozpoczął grę w II-ligowej Limanovii, barw drużyny bronił przez ostatnie półtora roku.

Od tej rudny Rafał Komorek będzie występował w zespole NKP PODHALE Nowy Targ.

 

Jak zaczęła się Twoja przygoda z piłką nożną?

Przygodę z piłką rozpoczynałem jako młody chłopak w klubie SKS Sokolica Krościenko, o ile dobrze pamiętam trenerem drużyny trampkarzy był trener Ryszard Darlewski.

Rozpoczynasz grę w NKP Podhale Nowy Targ. Wielu zawodników to Twoi dobrzy znajomi, o aklimatyzację chyba łatwiej?

Na pewno nie będzie z nią problemu, ponieważ trzon drużyny stanowią bardzo dobrze mi znani zawodnicy, z którymi występowałem wcześniej w Lubaniu Maniowy. Można powiedzieć ze proces aklimatyzacji mam już za sobą...

Wiele spotkań rozegrałeś pod wodzą Marka Żołędzia. Jak oceniasz Waszą współpracę?

Jak najbardziej pozytywnie! Trener Żołądź jest niezwykle ambitną i stawiającą sobie wysokie cele osobą.  Można powiedzieć, że to taki specjalista od awansów do III ligi, bo przecież wcześniej udało mu się osiągnąć taki sukces w Maniowach, a teraz jest na najlepszej drodze do powtórzenia tego osiągnięcia w Nowym Targu.

Jakie stawiasz sobie cele?

Przez najbliższe pół roku chciałbym stać się wiodącą postacią drużyny i pomóc w jak największym stopniu w awansie do III ligi

Twoje najmocniejsze strony?

Ciężko jest się oceniać samemu, ale jeśli miałbym wskazać jakieś atuty to postawiłbym na dynamikę i szybkość. 

Twój największy sukces?

Za wcześnie na jakieś podsumowania, myślę że gra w Podhalu przyniesie jeszcze kilka sukcesów, które będę mógł sobie wpisać w CV, a najbliższy będziemy mogli świętować już w czerwcu po awansie do III  ligi.

 

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY