Porażka z Koroną II Kielce

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Porażka z Koroną II Kielce
2015-11-12

Zawodnicy NKP nie będą mile wspominali meczu z zespołem z Kielc, mimo że w tabeli dzieliło ich kilka pozycji, faworytem byli gospodarze to jednak boisko zweryfikowało stratystyki i przedmeczowe prognozy. 
 
Gospodarze mieli słabszy dzień nie mając argumentów na pokonanie dobrze zorganizowanej drużyny Korony II. Pierwszą dobrą sytuację miał jednak piłkarz NKP, Pająk, który skiksował oddając strzał z 10 metrów. W odpowiedzi Paprocki oddał strzał z 16 metrów pewnie obroniony przez Trutego. Pierwsze 45. minut zakończyło się więc bezbramkowym remisem. Bramki kibice obejżeli dopiero po przerwie, niestety zdobywali je przyjezdni. 
 
W 50. i 68. minucie aktywny Paprocki nie wykorzystał dogodnych sytuacji przegrywając pojedynki z Trutym. Ciagły napór przyniósł w końcu efekty, w 71. minucie jeden z zawodników Korony zakręcił obrońcami Podhala, mocno zacentrował futbolówkę, którą głową do bramki wpakował Zawierucha. Nie minęło 5. minut a z dwubramkowego prowadzenia cieszyli się goście. Tym razem kapitalnym uderzeniem z pierwszej piłki popisał się Załęcki, nie dając najmniejszych szans Trutem. Rozmiary porażki mógł w 90. minucie zmniejszyć Urbański, jednak jego rzut wolny z 20 metrów w efektowny sposób obronił Oszczanaszenko. 
 

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY