Młodzicy triumfują po raz drugi!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Młodzicy triumfują po raz drugi!
2016-04-20

Młodzicy odnieśli wczoraj drugie z rzędu zwycięstwo w rundzie wiosennej II ligi. Tym razem pokonali rywali ze Szczawnicy.

Mecz od początku ułożył się po myśli naszych piłkarzy, ponieważ to oni jako pierwsi zaczęli strzelać bramki. Do przerwy wygrywali 2:0, co pozwoliło w drugiej połowie na grę "z kontry" z rosłymi zawodnikami Jarmuty.

Dobra gra kombinacyjna na małych przestrzeniach była kluczem do zwycięstwa w tym meczu. Chłopcy coraz bardziej rozumieją też filozofię gry, którą się kierujemy, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość. Skupiamy się zawsze na dobrej grze zarówno indywidualnej, jaki i w każdej formacji, co potem wpływa na dobrągrę całego zespołu - powiedział po meczu trener młodzików, Jarosław Lech.

Jarmuta Szczwanica - NKP Podhale Nowy Targ 0:7 (0:2)