Młodzicy wznowili rozgrywki

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Młodzicy wznowili rozgrywki
2016-04-12

Dziś w Nowym Targu odbył się pierwszy mecz rundy wiosennej młodzików. Nasza drużyna po zaciętym boju pokonała Asy Zakopane.

Od samego początku spotkania widać było, że naprzeciw siebie stanęły dwie bardzo wyrównane drużyny. Nasz zespół miał w pierwszej połowie kilka bardzo dobrych okazji do strzelenia gola, ale to Zakopane popisało się skutecznością i po dwóch kontrach zdobyło dwie bramki. Pierwsza część gry zakończyła się więc 2-bramkowym prowadzeniem przyjezdnych.

W drugiej połowie zmiana taktyki i gra na dwóch napastników okazała się strzałem w dziesiątkę. Zmęczone i mające krótką ławkę rezerwowych Zakopane nie zdołało zatrzymać naszych ataków - relacjonuje trener młodzików, Jarosław Lech.

Druga połowa należała zdecydowanie do NKP. Najpierw w polu karnym sfaulowany został Maks Wojas, a "jedenastkę" na bramkę zamienił Mateusz Kuchta - najlepszy strzelec drużyny. Następnie po kolejnych szybkich atakach drużynie Podhala udało się wbić rywalom jeszcze dwie bramki i tym samym wygrać cały mecz! Jedną dołożył Patryk Kowalczyk, a drugą ponownie Mateusz Kuchta.

Jestem dumny z zespołu bo po raz kolejny chłopcy pokazali charakter, grali do końca i to się opłaciło - podsumował Jarosław Lech.

Dzięki zwycięstwu NKP Podhale wyprzedziło Asów Zakopane w tabeli II Ligi Młodzików Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Wielkie brawa dla chłopaków za dobrą grę i walkę do końca! Tak trzymać!

NKP Podhale Nowy Targ

3:2

ZKP Asy Zakopane

Młodzicy

Bramki dla NKP: 2x Mateusz Kuchta, 1x Patryk Kowalczyk

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY