Wyniki grup młodzieżowych (14.09-20.09)

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Wyniki grup młodzieżowych (14.09-20.09)
2017-09-21

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami spotkań juniorów starszych, trampkarzy i młodzików naszego klubu z ostatniego tygodnia. Na końcu artykułu również zapowiedź zbliżających się spotkań.

WYNIKI 14.09-20.09.2017
Junior starszy, junior młodszy, trampkarz, młodzik

JUNIOR STARSZY
Kolejka 3
16 września, 11:00

NKP Podhale Nowy Targ

3:0

Czarni Czarny Dunajec

(2:0)

Bramki dla Podhala: Sarna x2, M. Topór

Skład Podhala: Kostrzewa - Masłowski, Skóbel (85' Kopeć), Świetlak, Kuruc, Nędza Kubiniec (50' Dąbrowski), A. Topór, P. Worwa, M. Topór, Sarbna, Lubelski (80' Karczmarczyk).

TRAMPKARZ
Kolejka 4
16 września, 10:00

Cracovia II

2:2

NKP Podhale Nowy Targ

Cracovia

(0:1)

Bramki dla Podhala: Wójciak x2

Skład Podhala: Chowaniec - Wojas, Ustupski, Pragnący, W. Luberda, Święchowicz, Talarek, Chorąży, Plewa, Kuchta, Wójciak - Malinowski, Skibiński, Ligas, Mordarski, Kowalczyk, Rudnik, Chabior.

MŁODZIK I
Kolejka 1 (zaległa)
14 września, 17:00

NKP Podhale Nowy Targ

3:1

LKS Szaflary

(0:0)

Bramki dla Podhala: Wrona x2, Ł. Luberda

Skład Podhala: E. Topór - Borczyk, Majerczak, Ł. Luberda, Szwajnos, Ziarko, Wrona, Brynkus, Kubicz - Targosz, Stołowski, M. Plewa, Sabara, Rubiś.

Kolejka 5
19 września, 17:00

NKP Podhale Nowy Targ

2:0

ZKP Asy Zakopane

(1:0)

Bramki dla Podhala: Targosz, Kubicz

Skład Podhala: E. Topór - M. Plewa, Bigos, Majerczak, Szwajnos, Ziarko, Wrona, Brynkus, Kubicz - Targosz, Plewa, Żółtek

MŁODZIK II
Kolejka 1
19 września, 17:00

NKP Podhale II Nowy Targ

17:0

Lepietnica Klikuszowa/Obidowa

(7:0)

Bramki dla Podhala: Stołowski x6, Ł. Luberda x3, Kościelniak x2, T. Janczy x2, K. Kostrzewa, Sabara, Woś, samobójcza

Skład Podhala: Ostapczuk - Woś, T. Janczy, Ł. Luberda, Sabara, K. Kostrzewa, Paluszek, Stołowski, Biel - Anioł, Rubiś, Kościelniak, Nastaj.

 

Najbliższe spotkania
Junior starszy, junior młodszy, trampkarz, młodzik

JUNIOR STARSZY
Kolejka 4
23 września, 13:30

Orkan Raba Wyżna

 

NKP Podhale Nowy Targ

 

JUNIOR MŁODSZY
Kolejka 4
27 września, 16:30

Orawa Jabłonka

 

NKP Podhale Nowy Targ

 

TRAMPKARZ
Kolejka 5
23 września, 11:00

NKP Podhale Nowy Targ

 

Okocimski KS Brzesko

  Okocimski KS Brzesko

MŁODZIK I
Kolejka 6
26 września, 16:30

Wierchy Rabka

 

NKP Podhale Nowy Targ

 

MŁODZIK II
Kolejka 2
26 września, 16:30

KS Chabówka

 

NKP Podhale II Nowy Targ

 
 

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY