Porażka z GARBARNIĄ

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Porażka z GARBARNIĄ
2015-10-25

Wczorajsze spotkanie NKP PODHALE Nowy Targ vs. GARBARNIA Kraków zakończyło się  wysoką porażką gospodarzy.

Pierwszą bramkę zdobyli zawodnicy Podhala. Fabian Fałowski odebrał piłkę jednemu z obrońców następnie został nieprzepisowo zatrzymany w polu karnym. Rzut karny na gola zamienił Świerzbiński. W 12 minucie mogło być 2-0, ale sędzia główny nie uznał bramki Pająka dopatrując się pozycji spalonej. Wyrównanie nastąpiło w 17 minucie - składną akcję zespołu gości wykończył Stokłosa. Kolejny atak i Podhale przegrywało, Siedlarz celnym strzałem z 25 metrów pokonał Różalskiego. W 23 minucie mieliśmy kolejny rzut karny, tym razem dla drużyny Garbarni. Urbańskie zagrał ręką we własnym polu karnym, a „jedenastkę" pewnie wykorzystał Kalemba.

Drugą cześć spotkania Podhale rozpoczęło z dwoma zmianami w składzie. Już w 53 minucie świetnej okazji nie wykorzystał wprowadzony Waksmundzki. Po dograniu Fałowskiego z prawej strony boiska w bardzo dogodnej sytuacji niecelnie główkował. Kolejną okazję na bramkę kontaktową Podhale miało w 76 minucie jednak Fałowski nie zdołał pokonać Cabaja. Przyjezdni przypieczętowali wygraną w 84 minucie, Cygnarowicz dograł piłkę na 7 metr gdzie Ogar bez problemów pokonał bramkarza gospodarzy.

NKP Podhale Nowy Targ – Garbarnia Kraków 1:4 (1:3)

Bramki: 1:0 Świerzbiński, 1:1 Stokłosa 16, 1:2 Siedlarz 17, 1:3 Kalemba 23, 1:4 Ogar 85.
Podhale: Różalski – Gąsiorek (46 Basta), Urbański, Mikołajczyk, Bobak (74 Drobnak) – Komorek, Lizak (46 Waksmundzki), Jandura, Pająk – Świerzbiński, Fałowski.
Garbarnia: Cabaj ŻK – Ferens, Grzesiak, Kalemba, Masiuda (10 Kostrubała) – Pawłowicz, Pietras, Piszczek ŻK (81 Moskal), Serafin – Sieldarz (59 Ogar), Stokłosa 69 Cygnarowicz).