Zwycięstwa w meczach sparingowych

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Zwycięstwa w meczach sparingowych
2015-02-22

W tym tygodniu NKP PODHALE rozegrało kolejne mecze towarzyskie z czwartoligową WATRĄ Białka Tatrzańska oraz z drużyną KS Tymbark – liderem klasy okręgowej.

Pierwsze spotkanie odbyło się w środę (18.02.2015 r.) o godzinie 18:00. Mecz zakończył się wynikiem 7:1 (4:0).

Bramki dla NKP PODHALE zdobyli: Świerzbiński 2, Komorek, Dudek, Lichacz, Hajnos, Stańczak.

Zdaniem trenera Marka Żołędzia: Wynik mówi sam za siebie. Dominowaliśmy bardzo wyraźnie. Zwłaszcza w pierwszej połowie fajnie się oglądało naszą grę. Dużo było składnych, kombinacyjnych akcji na małej przestrzeni, które kończyły się bramkami. Po przerwie już było odrobinę gorzej. Gra była mniej poukładana, ale i tak przeważaliśmy bardzo wyraźnie i kolejnymi trzema bramkami zwiększyliśmy rozmiary wygranej. Cieszy to, że gramy już nieźle, a to wcale jeszcze nie wszystko na co nas stać ( źródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl/index.php/sport/rozgrywki-ligowe/12295-podhale-gromi-watr%c4%99,-huragan-ogrywa-lubania).

Sobotnie spotkanie z KS Tymbark, to kolejne zwycięstwo PODHALA – 5:0 (2:0).

Bramki: Świerzbiński 2, Komorek 2, Hajnos.

Zdaniem trenera Marka Żołędzia: Była to kolejna okazja do tego aby doskonalić grę w ataku pozycyjnym. Do przerwy mam trochę pretensji do zespołu, bo nie wychodziło to tak jak sobie zakładaliśmy. Trzeba jednak oddać rywalom, że wysoko zawiesili poprzeczkę. Wychodzili bardzo wysoko, byli agresywni. Dopóki miał siły, to ich taktyka zdawała egzamin. Z każdą minutą nasza przewaga jednak rosła. Wynikiem tego były bramki. W drugiej połowie mieliśmy więcej luzu. Kilka razy jednak chłopakom zabrakło precyzji i koncentracji w wykończeniu akcji ( źródło: M. Zubek http://podhaleregion.pl/index.php/sport/rozgrywki-ligowe/12337-kolejne-sparingowa-sobota).

NKP PODHALE Nowy Targ – WATRA Białka Tatrzańska 7:1 (4:0)

NKP PODHALE: I połowa: Kowalczuk – Anioł, Krzystyniak, Urbański, Augustyn – Dudek, Świerzbiński, Hałgas, Komorek – Czubin, Pietrzak. II połowa: Truty – Janasik, Krzystyniak, Gąsiorek, Bobak – Stanczak, Czubin, Hałgas, Misiura – Hajnos, Lichacz.

NKP PODHALE Nowy Targ – KS Tymbark 5:0 (2:0)

NKP PODHALE: Kowalczuk – Anioł, Krzystyniak (60 Stanczak), Urbański, Bobak (46 Augustyn) - Gogola (46 Dudek), Hałgas (46 Misiura), Komorek, Pietrzak (60 Lichacz) - Świerzbiński, Hajnos (46 Czubin).