Poprad Rytro – NKP Podhale Nowy Targ - relacja

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Poprad Rytro – NKP Podhale Nowy Targ - relacja
2014-10-20

Niedzielny mecz, rozegrany w ramach 12. kolejki IV ligi małopolskiej, POPRAD Rytro- NKP PODHALE Nowy Targ zakończył się wynikiem 2:3.
Zacięta pierwsza połowa spotkania przyniosła prowadzenie drużynie PODHALA. Po faulu na Mroszczaku, w 45 minucie, z rzutu karnego bramkę zdobył Świerzbiński. Gospodarze wyrównali wynik zaledwie kilka minut po przerwie.

W 60 minucie poważnej kontuzji doznał świeżo wprowadzony zawodnik gospodarzy, co spowodowało blisko 15 minutową przerwę w meczu. Po wznowieniu spotkania większą przewagę prezentowali zawodnicy PODHALA. Ataki zaowocowały 2 bramkami dla drużny z Nowego Targu. Pierwszą, po prostopadłym podaniu Mroszczaka, zdobył Gogola wygrywając pojedynek jeden na jeden z bramkarzem POPRADU, drugą - Mroszczak, po asyście Antolaka i dobrym wykonczeniu akcji w polu karnym. W ostatnich minutach zawodnik drużyny godpodarzy ustalił wynik spotkania na 2:3.

POPRAD Rytro - NKP PODHALE Nowy Targ
2:3

45' Świerzbiński (0:1)
50' Poczkajski (1:1)
78' Gogola (1:2)
83' Mroszczak (1:3)
85' Poczkajski (2:3)

NKP Podhale Nowy Targ: Truty – Anioł, Gąsiorek, Krzystyniak (70 Lichacz), Janasik – Gogola, Świerzbiński, Hałgas, Misiura (35 R. Antolak) – Mroszczak (86 Augustyn), Pietrzak (80 A. Hajnos).