Przygotowania do rozgrywek w rundzie wiosennej

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Przygotowania do rozgrywek w rundzie wiosennej
2015-02-15

W tym tygodniu NKP PODHALE Nowy Targ rozegrało kolejne dwa mecze sparingowe przygotowujące drużynę do rozgrywek w rundzie wiosennej.

Pierwsze spotkanie odbyło się w środę o godzinie 18:00, a rywalami PODHALA była drużyna juniorów Górnika Zabrze. Mecz zakończył się wynikiem 2:1. Bramki dla Gospodarzy zdobył w drugiej połowie Jacek Pietrzak.

W sobotę NKP PODHALE rozegrało spotkanie kontrolne z drugoligową Limanovią Limanowa. W drugiej połowie Michał Grunt z drużyny przeciwnej ustanowił wynik meczu na 0:1.

Zdaniem trenera Marka Żołędzia: Bardzo pożyteczny sparing z przeciwnikiem z wyższej półki. Jestem zbudowany tym jak wyglądaliśmy na tle drugoligowca. Oczywiście to Limanovia była stroną, która dominowała. My jednak bardzo mądrze i skutecznie się broniliśmy, choć nie uniknęliśmy błędów po którym straciliśmy gola. W ofensywie wiele do powiedzenia nie mieliśmy, niemniej 3 dogodne sytuacje sobie stworzyliśmy. Dudkowi, Krzystniakowi i Komorkowi w tym decydującym momencie zabrakło zimnej krwi. Generalnie z gry w tym spotkaniu jestem bardzo zadowolony. (źródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl/index.php/sport/sport-dru%c5%bcynowy/12226-podhale-gorsze-od-limanovii,-hurgana-na-remis-z-watr%c4%85)

NKP Podhale Nowy Targ – Górnik Zabrze juniorzy 2:1 (0:0)
NKP: Antolak – Anioł, Krzystyniak, Urbański, Bobak, Hałgas, Czubin, Lichacz, Misiura, Pietrzak, Mroszczak oraz Kowalczuk – Janasik, Krzystyniak, Gąsiorek, Augustyn, Gogola, Czubin, Stanczak, Dudek, Pietrzak, Mroszczak.

NKP Podhale Nowy Targ – Limanovia Limanowa 0:1 (0:0)
Podhale: Truty – Janasik (46 Anioł), Gąsiorek, Urbański (46 Krzystyniak), Bobak (46 Augustyn) – Komorek, Hałgas, Gogola, Misiura (46 Dudek) – Czubin (60 Stanczak), Pietrzak (60 Lichacz)