Niewykorzystane sytuacje mogły się zemścić

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Niewykorzystane sytuacje mogły się zemścić
2016-09-07

Dziś w Pyzówce odbył się mecz 2. rundy Pucharu Polski na szczeblu Podhala. Druga drużyna NKP (A klasa) pokonała w nim nieznacznie, bo 5:3 drużynę KS Krokus Pyzówka (C klasa).

KS Krokus Pyzówka – NKP II Podhale Nowy Targ 3:5 (1:4)

3:5 - Plewa - 88'

Skład NKP: Kostrzewa - Karpiel, Drożdż, Łojas (46’Kantor), Anioł, Stawicki (46’Zubek), Lasyk (60’ Leśniakiewicz), Krzystyniak, Duda, Bobek, Kwiatek

Trenerzy . R. Siemek, K. Leśniakiewicz

Opinia trenerów: Przyjechaliśmy do Pyzówki po zwycięstwo. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była dobra. Staraliśmy się grać szybko. Nasi zawodnicy rozgrywali pomysłowe akcje, tak skrzydłami, jak i środkiem pola. Efektem były zdobyte bramki. Wydawało nam się, że kolejne bramki to tylko kwestia czasu. Tymczasem druga połowa w naszym wykonaniu była fatalna. Popełnialiśmy proste błędy, notując bardzo wiele strat. W pewnym momencie nie potrafiliśmy wymienić kilku podań w środkowej części boiska! W naszych szeregach zapanował straszny bałagan i nie potrafiliśmy tego opanować. Efektem tego były sytuacje stworzone przez gospodarzy i strzelone nam dwa gole. To spowodowało nerwowość. Nic nam nie wychodziło z gry, choć udało nam się stworzyć bardzo wiele sytuacji. Niestety tak w grze jeden na jednego, czy też w przewadze liczebnej nie potrafiliśmy pokonać bramkarza gospodarzy. Zawodnicy Pyzówki grali bardzo ambitnie, ale fair i to należy podkreślić. Zwycięstwo zasłużone, ale pracy przed nami bardzo wiele, szczególnie jeśli chodzi o skuteczność w polu karnym przeciwnika.

A my przypominamy jeszcze, że do zespołu A klasy po półrocznej dyskwalifikacji wrócili Daniel Anioł i Robert Krzystyniak, którzy zresztą byli pierwszoplanowymi postaciami drużyny w dzisiejszym meczu.