Determinacja kluczem do sukcesu

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Determinacja kluczem do sukcesu
2017-04-26

W dobrych nastrojach wracali dzisiaj do Nowego Targu piłkarze drugiej drużyny Podhala, którzy wygrali na wyjeździe z Rokicinami Podhalańskimi, uzyskując tym samym awans do półfinału Pucharu Polski Podhala!

DRUGA DRUŻYNA - SENIORZY

Szarotka Rokiciny Podhalańskie - NKP Podhale II Nowy Targ 0:1 (0:1)
Bramka dla Podhala:
Kwiatek (10') /Asysta: Bobek/

Pomeczowa opinia trenera rezerw naszego klubu, Marcina Farona:

To był ciężki mecz walki. Wiedzieliśmy, że będzie to dla nas trudne spotkanie, tym bardziej, że graliśmy na wyjeździe. Byliśmy jednak bardziej zmotywowani do tego, by odnieść zwycięstwo, a każdy z zawodników zagrał od pierwszej do ostatniej minuty z wysoką determinacją, za co każdemu bardzo dziękuję. Oby więcej takich meczy. Teraz przed nami mecz pucharowy z KS Zakopane, którego stawką będzie finał Pucharu Polski Podhala.

Skład Podhala: Różalski - Hybel (75' Krzystyniak), Anioł, Borowski, Mastalski - Zubek, Stawicki, Bobek, Sulir (70' Pawlikowski), Dawid Duda - Kwiatek (87' Lasyk).

Zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu oznacza awans drugiej drużyny Podhala do 6. rundy Pucharu Polski na szczeblu Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Dokładna data półfinałowego spotkania z KS Zakopane nie jest jeszcze oficjalnie podana do wiadomości. Tymczasem naszym zawodnikom gratulujemy pięknego zwycięstwa w dniu dzisiejszym i życzymy powodzenia w nadchodzącym starciu ligowym z Przełęczą Łopuszna (30 kwietnia - sobota, o godzinie 17:00 na Stadionie w Nowym Targu)!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY