Czas na spotkania pucharowe (AKTUALIZACJA - OBA MECZE ODWOŁANE)

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Czas na spotkania pucharowe (AKTUALIZACJA - OBA MECZE ODWOŁANE)
2017-04-18

Jutro o godzinie 17:00 i 17:30 obie seniorskie drużyny NKP Podhale mają rozegrać swoje spotkania 5. rundy Pucharu Polski na szczeblu Podhala. Trenerzy mają nadzieję, że warunki atmosferyczne nie przeszkodzą w rozegraniu tych spotkań.

Pierwsza drużyna, pod wodzą trenera Dariusza Sieklińskiego, wybierze się do Białki Tatrzańskiej, by tam zmierzyć się z IV-ligową Watrą. Dodatkowego "smaczku" temu spotkaniu dodaje fakt, że od tego sezonu w drużynie Watry występuje były gracz NKP - Sebastian Gąsiorek.

Na spotkania pucharowe nie mamy wyznaczonego żadnego konkretnego celu. Po prostu w każdym kolejnym meczu chcemy wygrywać. Puchar jest też szansą do pokazania się dla graczy, którzy w meczach III ligi grają mniej - mówi trener Podhala, Dariusz Siekliński.

Spotkanie z Watrą pierwszy zespół NKP rozegra w Białce Tatrzańskiej, jutro o godzinie 17:30.


Drugą drużynę Podhala czeka z kolei wyjazd do Rokicin Podhalańskich, z którymi nowotarżanie na co dzień rywalizują w A klasie. Spotkanie z Szarotką Rokiciny Podhalańskie zawodnicy naszego klubu rozegrają również na wyjeździe o 17:00.

Mecz pierwszej i drugiej drużyny Podhala zostały odwołane ze względu na złe warunki atmosferyczne, które sprawiły, że boisko w Białce Tatrzańskiej i Rokicinach Podhalańskich nie nadaje się do gry.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY