Wyjazdowa wygrana w kolejnym meczu kontrolnym

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Wyjazdowa wygrana w kolejnym meczu kontrolnym
2016-02-27

Dziś w okolicach południa nasza III-ligowa drużyna podejmowała na wyjeździe wicelidera III ligi śląsko-opolskiej, Rekord Bielsko-Białą.

Mimo, że nasi zawodnicy musieli wstawać wcześnie rano, by zdążyć na mecz, trener pierwszej drużyny jest bardzo zadowolony z jego przebiegu.

Cieszymy się, że ten mecz się odbył, mimo, że musieliśmy wyjeżdżać na niego już o 7. rano. Był to bardzo cenny sparing z mocnym przeciwnikiem. Cały zespół wykonał bardzo dobrą robotę. Zawodnicy wyciągnęli wnioski z ostatnich meczów kontrolnych i zagrali o wiele lepiej niż w ostatnim pojedynku - mówił zadowolony szkoleniowiec Podhala, Marek Żołądź.

Gra naszego zespołu była dobra, a czasami nawet bardzo dobra. Ostatecznie podpopieczni Marka Żołędzia zwyciężyli skromnie, bo 1:0, ale nie wykorzystali też wielu sytuacji na podwyższenie wyniku.

Mieliśmy kilka sytuacji sam na sam, których nie wykorzystali Komorek, Pająk, czy Waksmundzki, ale generalnie cała nasza gra idzie w dobrym kierunku. Pod względem szkoleniowym jesteśmy bardzo zadowoleni z gry w defensywie. Dobra postawa obrony owocowała wieloma przechwytami, z których szły liczne kontrataki. Mecz mógł się skończyć wyższym wynikiem, ale nie wykorzystaliśmy niektórych dogodnych sytuacji.

Do rozpoczęcia rozgrywek rundy wiosennej III ligi małopolsko-świętokrzyskiej pozostały już tylko dwa tygodnie. W tym czasie sztab szkoleniowy NKP chce postawić na świeżość i szybkość, by na pierwsze spotkanie z Hutnikiem wyjść w optymalnej formie. Trener zapowiada więc zmniejszenie obciążeń na treningach, by gra jego podopiecznych zyskała większego "polotu".

Rekord Bielsko Biała – NKP Podhale Nowy Targ 0:1 (0:0)
Bramka dla Podhala: Gadzina (Komorek) - 68'

Skład NKP: Sotnicki (od 46' G. Antolak) – Basta (od 70' Luberda), Mikołajczyk (od 46' Hałgas), Urbański (od 46' Gąsiorek), Drobnak (od 46' Bobak), Lizak (od 46' Hreśka), Jandura (od 70' Lizak), Pająk (od 46' Czubin), Komorek, Luberda (od 46' Waksmundzki), Gadzina (od 70' Pająk)

/fot. Maciej Zubek

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY