Reprezentant klubu na konsultacjach w Bayer 04 Leverkusen oraz kadry Polski U17!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Reprezentant klubu na konsultacjach w Bayer 04 Leverkusen oraz kadry Polski U17!
2017-04-29

Po raz pierwszy w historii zawodnik naszego klubu został powołany na konsultację reprezentacji Polski do lat 17. Co więcej - wcześniej odwiedzi także Bayer 04 Leverkusen, gdzie jego talentowi przypatrywać się będą trenerzy grup młodzieżowych niemieckiego klubu.

Podhale Region - Maciej Zubek :
"Do klubu wpłynęło oficjalne powołanie Kobylarczyka na rozpoczynającą się 9 maja w Warszawie dwudniową konsultację reprezentacji Polski do lat 17. Podhalanin znalazł się w grupie 12 zawodników powołanych przez selekcjonera Wojciecha Tomaszewskiego

To nie koniec. Zanim Kobylarczyk weźmie udział w konsultacji U-17, w dniach 3-6 maja przebywać będzie w Leverkusen gdzie przez kilka dni zostanie poddany testom przez tamtejszych trenerów grup młodzieżowych klubu Bayer 04.

Kobylarczyk urodził się 6 kwietnia 2000 roku w Rybniku. Po przeprowadzce na Podhale przygodę z piłką rozpoczął w Watrze Białka Tatrzańska, skąd przed kilkoma sezonami trafił do Podhala Nowy Targ. Obecnie znajduje się w szerokiej kadrze pierwszej drużyny, w której w bieżącym sezonie rozegrał 6 spotkań. Jednocześnie jest uczniem licealnej klasy sportowej Akademii Piłkarskiej Podhala.

- Bardzo się cieszymy, że nasz zawodnik został zauważony zarówno przez selekcjonera kadry narodowej jak i trenerów jednego z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich klubów. To olbrzymie wyróżnienie zarówno dla Wojtka jak i dla nas i dowód, że znaczymy coraz więcej na rynku piłkarskim – mówi dyrektor Akademii Piłkarskiej Podhala, Tomasz GorczykWojtek to bardzo zdolny i ambitny chłopak, i na pewno materiał na dobrej klasy zawodnika. Przed nim wciąż jednak ogrom pracy – podkreśla Gorczyk."

Wojtek - gratulacje !

(amar)

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY