Rezerwy NKP Podhale najlepsze w trójmeczu

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Rezerwy NKP Podhale najlepsze w trójmeczu
2017-02-19

W sobotnie popołudnie na stadionie w Nowym Targu drugi zespół NKP Podhale miał możliwość uczestniczenia w niezwykle ciekawym trójmeczu. Rywalami naszych chłopaków był Orzeł Bukówek (B klasa grupy Wrocław III) oraz Unia Naprawa (wicelider B klasy Podhale zachód). Mecze na bardzo dobrze przygotowanej murawie rozgrywano systemem każdy z każdym 1x40 min.

W pierwszym spotkaniu NKP II pokonało gości z Dolnego Śląska w rozmiarach 3:0. Bramki zdobywali: K.Buć, J.Wąsik, P.Kwiatek.
Skład: M.Kowalczyk - D.Wójciak, H.Borowski, D.Anioł, B.Pająk, J.Wąsik, Ł.Hybel (30 M.Pawlikowski), M.Stawicki, K.Bobek, P.Kwiatek, K.Buć

W drugim testowym meczu z Unią Naprawa ponownie górą byli nasi zawodnicy - tym razem zwyciężając 1:0 a szczęśliwym strzelcem bramki był P.Kwiatek.
Skład: M.Kowalczyk - D.Wójciak, H.Borowski, D.Anioł, M.Mastalski, J.Wąsik, M.Pawlikowski, P.Suril, K.Zubek, P.Kwiatek, A.Hajnos (30 K.Buć)

W ostatnim spotkaniu Unia pokonała Orła 3:0.

Trener Marcin Faron w rozmowie z nami nie ukrywał jednak że nie przywiązuje wagi do rezultatów bramkowych.-Wynik tych sparingów dla mnie jest najmniej istotny. Przeciwnicy to rywale z niższych klas rozgrywkowych, a my dziś mieliśmy wykonać swoje zadania które założyliśmy sobie w szatni. Cieszy mnie zaangażowanie, każdy z zawodników starał się wykonać swoje zdania jak najlepiej. Chłopaki na pewno odczuwali dziś zmęczenie tygodniowym mikrocyklem. Przed nami kolejny ciężki tydzień który będzie zakończony sparingiem z Dalinem Myślenice - powiedział trener Faron.

(fot. https://www.facebook.com/LzsOrzelBukowek)

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY