Mecz sparingowy rezerw NKP PODHALE Nowy Targ z LKS Szaflary

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Mecz sparingowy rezerw NKP PODHALE Nowy Targ z LKS Szaflary
2015-08-07

W środę odbył się ostatni przed ligą sparing rezerw NKP Podhale Nowy Targ z beniaminkiem IV ligi LKS Szaflary na boisku w Nowym Targu.
 

Mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla gospodarzy.

Bramki: 20 min - Łukasz Hybel
             70 min - Marceli Stawicki

NKP Podhale Nowy Targ:    I połowa : Antolak, Mastalski, Karpiel, Sulir, Kikla, Kasperek, Pawlikowski, Wąsik, Hybel  Hajnos, Ślusarek
                                          II połowa:  Antolak, Mastalski P , Karpiel, Mastalski M, Leśniakiewicz, Bobek, Judasz, Stawicki, Duda, Kwiatek, Ślusarek

Mecz kończył przygotowania do rundy jesiennej, dlatego też w spotkaniu wystąpiła większość zawodników rezerw NKP Podhale Nowy Targ oraz juniorzy.

Opinia trenera Leśniakiewicza po meczu: Zagraliśmy jeden z najlepszych meczów w naszym wykonaniu. Drużyna wykonała w 100% założenia taktyczne, a w szczególności grając na 2 kontakty. Zagrało kilku nowych juniorów, w których pokładamy nadzieję na przyszłość. Zagrali bez kompleksów i wkomponowali się w system naszej gry. I połowa wyrównana, druga już z naszą przewagą. Chciałbym podkreślić rolę bramkarza - Antolaka, który dał pewność w grze defensywnej. Jesteśmy pełni optymizmu przed czekającymi nas rozgrywkami.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY