Rezultat hokejowy

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Rezultat hokejowy
2018-07-19

Przygotowująca się do meczów III ligi drużyna już pod okiem nowego trenera - Dariusza Mrózka pokonała czwartoligowców z Pcimia w hokejowym rozmiarze.

Pierwsza bramka padła w 24 minucie meczu kiedy z rzutu wolnego Borczyński dośrodkował na głowę Dziedzica, który dopełnił formalności. Rywale wyrównali w 28 minucie kończąc akcję celnym strałem w prawy róg bramki. W 41 minucie ponownie na prowadzenie wyszło Podhale - i tym razem Dziedzic w woleja celnie trafił w bramkę. Zawodnicy schodzili jednak na przerwę przy wyniku nierozstrzygniętym gdyż w 44 minucie z bliska stracili bramkę na 2:2.

Po przerwie oba zespoły dokonywały zmian w swoich szeregach. Zmieniał się także rezultat meczu. W 52 minucie Mizia, w 57 minucie Buć oraz w 59 minucie zawodnik testowany sprawili, że Podhale "odjechało" rywalom 5:2. W 72 minucie Pcimianka zniwelowała straty strzelając trzecią bramkę lecz było to wszystko na co pozwolili zawodnicy Podhala. W 81 minucie Potoniec głową oraz w 83 Borczyński ustalili rezultat na 7:3 dla zawodników występujących w tym meczu w żółtych trykotach.

 

NKP Podhale Nowy Targ – Pcimianka Pcim 7:3 (2:2)
Bramki dla Podhala: Dziedzic 2, Mizia, Buć, testowany, Potoniec, Borczyński.
NKP Podhale: Testowany (46 Szukała) – Lewiński, Drobnak (70 Łukaszczyk), Cyfert (46 Bedronka), Testowany (46 Barbus), Dziedzic (46 Mizia), Kobylarczyk (46 Testowany), Nawrot (46 Dynarek), Borczyński, Pląskowski (46 Buć), Mrówka (46 Potoniec)

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY